Çözüldü Cihazı delta servise kargoladım (detaylar içeride)

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Evet miui ailesi, bugün redmi note 4 cihazımız, servisten kargo ile tarafıma teslim edildi.
Cihazı nasıl yolladı isem, o şekilde prıl prıl geri döndü. Batarya sorunu yeni bir batarya değişimi ile çözülmüş, ekran için bir işlem yapılmamış. Servis raporunda sadece batarya değişimi yapıldı yazıyor. Lakin ekran üzerinde ki koruyucu sökülmüş, ve ekran da beyaz leke vs yok. Sanırım ekran koruyucu buna neden oluyordu, sökmek hiç aklıma gelmemişti. :) Yani servisten fazlası ile memnun kaldım, tereddüt eden arkadaşlar gönül rahatlığı ile Delta servise güvenebilir.
Delta servise ve yardımcı olan tüm personeline teşekkür ederim. Keşke kendi kullandığım redmi pro yuda delta garantili almış olsa idim. Evobt garantili gelmişti hb dan.
Hayırlı olsun hocam :)
Sürekli kötülenen konular var. Sizin gibi sorunu çözülenler de çözüldüğünü yazabilse garanti servislerinin asıl yüzü ortaya çıkar ama herkes sizin gibi sağ duyulu olup olumluyu yazmayı akıl edemiyor :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
Hayırlı olsun hocam :)
Sürekli kötülenen konular var. Sizin gibi sorunu çözülenler de çözüldüğünü yazabilse garanti servislerinin asıl yüzü ortaya çıkar ama herkes sizin gibi sağ duyulu olup olumluyu yazmayı akıl edemiyor :)

Teşekkür ederim arkadaşım çok haklısın, o yorumlara bakıp, telefonu servise yollamaya bile çekinebiliyorsun. Bence de herkes bu şekilde tecrübesini paylaşır ise hem servis, hem tüketici için iki taraflı daha iyi olur. Tabi ki sadece olumsuz birşey başına gelince değil de olumluyu da yazmalı.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Teşekkür ederim arkadaşım çok haklısın, o yorumlara bakıp, telefonu servise yollamaya bile çekinebiliyorsun. Bence de herkes bu şekilde tecrübesini paylaşır ise hem servis, hem tüketici için iki taraflı daha iyi olur. Tabi ki sadece olumsuz birşey başına gelince değil de olumluyu da yazmalı.
Kesinlikle...
Katılıyorum

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Üst Alt