Yardım Cihazı bul hatası!

ylc36

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ADEM
Cihazım
Mİ 6
Konular
2
İyi günler arkadaşlar. cihazım daha çok yeni 2 haftalık cihaz. fakat cihazı bul beklenmedik şekilde sonlandırıldı hatası veriyor ve mi logosu gelerek yeniden başlıyor. Daha öncede bu konu hakkında forumda açılmış ama bi çözüm bulunamamış sanırım. Bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

meGuu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
5
Sorunu ben miui9 a temiz kurulum ile çözdüm suan son güncelleme degilde bir öncekini kullaniyorum. Yani miui 10 10.0.3.0 global stable eger varsa hala problem bunu deneyebilirsin

Oyla:

@kenanasgerli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
İyi günler arkadaşlar. cihazım daha çok yeni 2 haftalık cihaz. fakat cihazı bul beklenmedik şekilde sonlandırıldı hatası veriyor ve mi logosu gelerek yeniden başlıyor. Daha öncede bu konu hakkında forumda açılmış ama bi çözüm bulunamamış sanırım. Bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.
Merhaba
Ayni sorun bendede yasandi. Ilk once telefonun sim kartlarini cikar. Cikardigin andan itibaren telefon normal calisicaktir . Sonra Ayarlar, Uygulamalar ,Izinler , Izinler , Telefon , Yukari sagda uc noktaya basib sistemi goster yap , SARI SAYFALARI bul karsinda tik yoksa karsisina tik ekle. Diger izinlerdede aynisini yapib sari sayfalari bulun karsisinda tik yoksa tik ekleyin. Sonra sim kartinizi takib kullanin)

Ben Bunu Mi note 3 telefonunda yaptim.

Son düzenleme:
Oyla:

Alicandrd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alican
Cihazım
Red mi 5 plu
Konular
2
hocam direk permisit diye dosya var onu flasla telefona sorun gidiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

@kenanasgerli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
hocam direk permisit diye dosya var onu flasla telefona sorun gidiyor bende de vardı söz de bilgili kişilere yazdım bi cacık bildikleri yok sinir oldum
Sorunun çözüldümü peki? Ben kendim elimle izinleri kapatmışdım onun için sorun olmuşdu bana.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

Alicandrd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alican
Cihazım
Red mi 5 plu
Konular
2
Linkte son mesajda Mertuska bilgim yok,kusura bakmayın demiş ama sizin bu tabiriniz hoş mu ?

Yardım - Parmak izi sorunu
benim sözüm ona değil zaten bilmediğini söylüyor çoğu kişi Zenex kişisine yolladı bilgili diye açıkca uğraşmadı üstelik madem öyle bir ayar yaptınız fabrikaya çevirin ama benim bildiğim o hatayı aldıysanız yazılımı sıfırdan kurmanız gerekiyor sistem içinde bir uygulamanın hatalı yüklenmesi veya bir şekilde durması da o sorunu yapabilir benim başıma geldi bende araştırdım yabancı siteden buldum dosyayı yükledim sorunum halloldu parmak izimde çalışıyor

Oyla:

Mamihexar01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Resmi note 8
Konular
0
Telefonu Türkiye veya başka biyerden aldıysan ve aldığın ülkede kullanmıyorsan olabilir bende böyle oldu
Umarım yardım etmişimdir.

Oyla:
Üst Alt