Yardım Cihazı bul hatası!

ylc36

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ADEM
Cihazım
Mİ 6
Konular
2
İyi günler arkadaşlar. cihazım daha çok yeni 2 haftalık cihaz. fakat cihazı bul beklenmedik şekilde sonlandırıldı hatası veriyor ve mi logosu gelerek yeniden başlıyor. Daha öncede bu konu hakkında forumda açılmış ama bi çözüm bulunamamış sanırım. Bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
telefonunuzun güncel olup olmadıgını kontrol edin hata ise bircok nedenden cıkabildigini fark ettim sanırım simcard bile etkili oluyor bu konuda mi hesabınızın ayarlarını kontrol edin duzelecektir :)

Oyla:

ylc36

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ADEM
Cihazım
Mİ 6
Konular
2
Sistem güncel ama malesef dediğiniz gibi sim card da aktif olmuyor. yerli yabancı tüm sitelerden araştırdım okudum herşeyi denedim ama malesef bir çözüm yolu bulamadım

Oyla:

sunal66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sasa
Cihazım
mi6
Konular
9
Aynı sorunu birkaç hafta önce yaşamıştım. sistem uygulamalarını (müzik, tarayıcı vs gibi)güncelledikten sonra olmuştu. Yaklaşık 2 gün sürmüştü. Sonrasında ana ekranda sağa çektiğimde(kısayol ekranı) güncelleme mevcut diye uyarı geldi ve onu yükledikten sonra bir daha sorun yaşamadım.

Oyla:

yusuftaha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatih
Cihazım
mi 6
Konular
0
merhaba yeni üye oldum herkese keyifli forumlar diliyorum.
cihazı bul hatası aynen bende de oluyor. iki haftadır var günün belli saatlerinde ard arda 4-5 kez cihaz kendi kendine yeniden başlıyor. cihazı bul uygulamam kapalı ve mi hesabı da oluşturmadım. teelfon yeniden açıldığından altta küçük harflerle cihazı bul beklenmedik şekilde kapatıldı diye bir ibare çıkıyor. mobil veriyi ve wifi kapatırsam sorun geçiyor. ayrıca son güncellemeleri de yükledim ama problem devam ediyor.

Oyla:

Olavien

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
0
iyi aksamlar arkadaslar telefonum mi mix 2 sıfırladım ve bundan sonra telefon kurulum ekranında dil seciminden sonra bolge secimi istiyor sadece çin secenegi var ve sectigimde telefon sürekli reset atıp duruyor. Telefonu açamıyorum kullanamıyorum lütfen bilgisi olan biri bana bi yol göstersin.

Oyla:

filimadam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Mix 3
Konular
0
iyi aksamlar arkadaslar telefonum mi mix 2 sıfırladım ve bundan sonra telefon kurulum ekranında dil seciminden sonra bolge secimi istiyor sadece çin secenegi var ve sectigimde telefon sürekli reset atıp duruyor. Telefonu açamıyorum kullanamıyorum lütfen bilgisi olan biri bana bi yol göstersin.
aynısı bende de oluyor. nasıl çözdün

Oyla:

peokeoa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baha Kağan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Nasıl çözebildin? İlk hatayla karşılaşıyorum

Oyla:

yafess

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YAFES
Cihazım
Xiaomi Mi A2 64
Meslek
SOLİDWORKS TASARIM
Konular
58
Hangi program bu hata veren
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

service.global@xiaomi.com bu adrese mail atarsanız dönüş yapılacaktır

Oyla:

viola

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Soner
Cihazım
mi5s plus
Konular
0
Merhaba benzer sorun bende de oluyor. Normal telefonu kullanırken bir anda donar gibi olup siyah ekran geliyor tekrar yeniden başlar gibi açılıp aşağı da cihazı bul uygulaması beklenmedik şekilde kapatıldı hatası alıyorum. Son güncelleme yüklü hatta twrp den temiz kurulumda yapıldı ancak arada böyle hata veriyor. Çözümü veya sorunu bilen var mıdır? Cihazım mi8

Oyla:
Üst Alt