Yardım cihazdaki sürekli yavaşlık ve kasma

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Cihazımda hiç kasma olmadı olmasını da istemem. Cihazı aldığım zamanlar istemeden gece güncelleme yapmış bende güncelleme telefonu eskitir kafası var o yüzden garantiye götürüp istediğim sürüm numarasını söyleyip yüklettim. Bunu kendim de yapabilirsin ama garantisi bitmesin diyeydi.Türkiye garantili aldım cihazda kronik olarak alt ve üst bölümde içeri göçme durumu vardı. Bende bu sorundan ötürü garantiye götürdüm önce tabiki teknik bakım yapıldı. Sonrasında tekrar başıma geldi bu sefer götürdüğümde değişim çıktı. İki veya üç gün sonra da sıfır kutu olarak yenisi verildi. İade isteseydim iade de yapılabilirmiş. Xiaominin eskiden Garanti olarak kullandığı firma evofone idi. Şimdi genpaya geçmiş. Garantör firmanın farkını göz ardı etmemek lazım. Genpa olmasaydı cihazı Türkiye garantili almazdım çünkü evofone eskiden bir yazılım bile atmaktan acizdi. Eğer garantiniz var ise böyle durumlarda onlara götürün izah edin.

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
hocam en iyisi aosp tabanlı rom kullanmak ve en önemlisi de temiz kurulum yapmak

Üst Alt