Yardım cihazdaki sürekli yavaşlık ve kasma

yusufk122

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
redminote 10pro
Konular
20
Redmi note 10 pro global cihazımda miui 12.5.6 sürüm yüklü. Ama cihaz sürekli kasıyor ve yavaşlıyor. Oyun zaten oynayamıyorum. Ama telefonu normal olarak kullanamıyorum bile. Neden böyle yavaş ve kasıyor anlamıyorum. Whatsappta mesaj bile yazamıyorum. Klavyede harflere sanki uzun süre basıyormuşum gibi alttaki kelimeler çıkıyor. Ana menü butonuna basıyorum sanki uzun süre basıyormuşum gibi google kısayolu açılıyor. Cihazı garantiye versem sorun çözülür mü? Kutusuyla ve garanti faturasıyla birlikte mi götürmem gerekiyor?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Redmi note 10 pro global cihazımda miui 12.5.6 sürüm yüklü. Ama cihaz sürekli kasıyor ve yavaşlıyor. Oyun zaten oynayamıyorum. Ama telefonu normal olarak kullanamıyorum bile. Neden böyle yavaş ve kasıyor anlamıyorum. Whatsappta mesaj bile yazamıyorum. Klavyede harflere sanki uzun süre basıyormuşum gibi alttaki kelimeler çıkıyor. Ana menü butonuna basıyorum sanki uzun süre basıyormuşum gibi google kısayolu açılıyor. Cihazı garantiye versem sorun çözülür mü? Kutusuyla ve garanti faturasıyla birlikte mi götürmem gerekiyor?
Cihaza önce format atın servisin yapacağı ilk iş o düzelirse başka işlem yapmadan geri gönderir siz format atıp bakın düzelmez ise gönderin.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
2 yöntem ise bl kildi açmadan Endonezya roma geçin rahat edin.

yorukhun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mexmet
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
3
Bende de normal sürüm var her yeri buglu ya ve sürekli kasıyor.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Xiaominin miui arayüz kalitesi işte birde Apple özentiligi yok mu bu markanın kahkaha atıyorum :D üst model cihazını alanlar bile custom rom kovalıyor sürekli.

yusufk122

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
redminote 10pro
Konular
20
Xiaominin miui arayüz kalitesi işte birde Apple özentiligi yok mu bu markanın kahkaha atıyorum :D üst model cihazını alanlar bile custom rom kovalıyor sürekli.
O kadar pişmanım ki xiaomi aldığıma. Destekleri bile yok. Servis sayısı iki elin parmağını geçmeyecek neredeyse. Samsungun gözünü seveyim. Ne güzel firma.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
O kadar pişmanım ki xiaomi aldığıma. Destekleri bile yok. Servis sayısı iki elin parmağını geçmeyecek neredeyse. Samsungun gözünü seveyim. Ne güzel firma.
Sizin hatanız garantili cihaz almak turkiyedeki xiaomi kullanıcıların %90 yurtdisi garantisiz cihaz kullanıyor kaldıki Android cihaz markalarının hiç birinin düzgün garantisi yokken xiaominin garantisinden nasıl bi beklentiniz varki? Hadi diyelimki iyi niyetli olarak sorununu çözmek istediler bu cihazın yazilimi yurtdisindan geliyor turkiyedeki kiralık garanti servislerinin siradan çalışanları size klişe laflar anlatmaktan zaman kaybından başka ne yapabilir? :)

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Bu kadar yavaşlığın sebebi depolama birimi kaynaklı olabilir. Mi 8 kullanırken başıma gelmişti bu olay.
Servise gönderdiğimde ücretsiz anakart değişimi yaptılar.

Üst Alt