Çözüldü cihaza eu rom kopyalanmıyor

kaptangüler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ENES
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
12
arkadaslar cihaza eu rom kurmaya calısıyorum. fakat twrp ekranındayım cihaza eu romu kopyalamıyorum cihaza gitmiyor dosya.
Formatla cihazi tekrar ac, normal baslat teli tel acilinca kurulum ekranlarini gec cihazi pcye bagla hafizaya orange fox twrp at veya ne uyuyorsa..Tele tekrar adb ile twrp yukle..sonra twrp yi acip hazfizaya attigin twrpyi yukle cihaz yeniden yeni recoveryle baslayacak simdi hazfizaya rom kopyaliyabilirsin...ben boyle basarmistim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaslar cihaza eu rom kurmaya calısıyorum. fakat twrp ekranındayım cihaza eu romu kopyalamıyorum cihaza gitmiyor dosya.
Formatla cihazi tekrar ac, normal baslat teli tel acilinca kurulum ekranlarini gec cihazi pcye bagla hafizaya orange fox twrp at veya ne uyuyorsa..Tele tekrar adb ile twrp yukle..sonra twrp yi acip hazfizaya attigin twrpyi yukle cihaz yeniden yeni recoveryle baslayacak simdi hazfizaya rom kopyaliyabilirsin...ben boyle basarmistim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
bilgisayarınınız windows 8 olma ihtimali var mtp driverini kontrol edermisiniz aygıt yöneticisinden ünlem işareti varmı?

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
bilgisayarınınız windows 8 olma ihtimali var mtp driverini kontrol edermisiniz aygıt yöneticisinden ünlem işareti varmı?
windows 10 hocam pc. mtp sorunsuz gözüküyor aygıt yöneticisinden baktım ünlem yok şuan cihazı tekrar formatladım tekrar twrp kurup deneyeceğim

Hocam başka bir porttan deneyin pc deki driverlardan kaynaklı olabilir sorun, pc yi yeniden başlatmanızı öneririm.
deniyorum hocam az sonra

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Bu arada mount kısmında mtp dısable görmeniz lazım ki telefonu pc görebilsin ona dikkat edin hocam.

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26

deniyorum hocam

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
hocam twrp yükleyince format data ve wipe işlemi öncesi atabiliyorum dosyaları twrp ekranında görüyorum. acaba format data ve wipe yapmadan yüklesem mi ? ayrıca ben wipe yaparken bende sytem gözükmüyor 3 wape yapıyorum. diğer türlü yazılan yöntemleri denedim olmadı

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hocam twrp yükleyince format data ve wipe işlemi öncesi atabiliyorum dosyaları twrp ekranında görüyorum. acaba format data ve wipe yapmadan yüklesem mi ? ayrıca ben wipe yaparken bende sytem gözükmüyor 3 wape yapıyorum
advenced wipe yapıyorsanız dahili hafızayı silmeyin.

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
mi 10 lite 5G cihazıma eu rom yükledim başarılı şekilde. twrp yükledikten sonra format data ve wipe yapmadım. romu yükledikten sonra yaptım. başka türlü pc cihaza dosyayı atamıyordu. sonuç başarılı yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim

Üst Alt