Yardım cihaz surekli bootloop oluyor miui 13.02 eu rom guncellemesi sonrasi fastboot update ile

topraksazci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Toprak
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
3
Merhaba dostlar yardiminiza cok iyi ihtiyacim var dun aksam redmi note 9 pro miui 13.01 eu rom yuklu cihazima eu rom 13.02 cikitiktan sonra dosyayi indirdim dosya icerisindeki fastboot update ile telefonu fastboot moda aldim guncelleme yaptim ve surekli telefon bootloop oldu daha once ki yukleyip basarali oldugum miui 13.01 romu yukledim ayni sekilde gene bootloop olmaya devam etti icinde cok onemli dosyalar bulunmakta cok yardiminiza ihtiyacim var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

usb hata ayiklama bootloader kilidi her sey acikti not

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
mi flash la fastboottan rom yükleyebiirsiniz içindeki bilgiler önemliyse twrp kurup şifrenizle beraber dosyaları kurtarmanız bir ihtimal

topraksazci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Toprak
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
3
mi flash la fastboottan rom yükleyebiirsiniz içindeki bilgiler önemliyse twrp kurup şifrenizle beraber dosyaları kurtarmanız bir ihtimal
mi flashla fastbottan rom yukledim ayni sekilde gene surekli yeniden baslayip twrpye atiyor twrpden verileri kurtarmiyorum cunku twrpde ki tum dosyalar sifreli karisik isimler seklinde bir cok twrp denedim ama halen cozemedim yardimci olursaniz sevinirim

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
özelden yazıyorum online olarak yardımcı olmaya calısacagım

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Altta link verdiğim sitedeki twrp yi deneyin şifrelenme sorunu olmayacaktır. Bende resmi romları kullanıyordum hep şifrelenme sorunu oluyordu alttakini yükleyince sorun ortadan kalktı.

Üst Alt