Yardım Cihaz sürekli açılıp kapanıyor

Nurulika

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mikail
Cihazım
Redmi Pro
Konular
51
ben miflash la güncelleme yaptım botloader kilidini kapata tıklamışım modem atamıyorum bundan ötürü telefon açılıp kapanıyor nasıl düzeltebilirim
Çözüm şu, hangi mi hesabı ile kilit kırmışsan mi unlocka aynı mı hesabını gir kilit kır ÖNEMLİ OLAN NOKTA ŞU: KİLİT KIRARKEN SES KIŞMAYİ BASILI TUT KİLİT KIRIP GERİ FASTBOOT A ALSIN TWRP YÜKLE FORMAT DATA YAP, eğer ses kısma basılı tutmadan kilit kırarsan format attığı için imei silinir

kasimturkmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasım
Cihazım
redmi not 10
Konular
4
Çözüm şu, hangi mi hesabı ile kilit kırmışsan mi unlocka aynı mı hesabını gir kilit kır ÖNEMLİ OLAN NOKTA ŞU: KİLİT KIRARKEN SES KIŞMAYİ BASILI TUT KİLİT KIRIP GERİ FASTBOOT A ALSIN TWRP YÜKLE FORMAT DATA YAP, eğer ses kısma basılı tutmadan kilit kırarsan format attığı için imei silinir
işin kötü yanı cihazda hiç mi hesap açmamış olmam ve benden Couldn't Unlock Please add your account in MIUI's setting Developers Options Mi unlock status bunu yapmamı istiyor yapamıyorum. telefon açılmadığı için. mi unlock bu hatayı veriyor.

Nurulika

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mikail
Cihazım
Redmi Pro
Konular
51
işin kötü yanı cihazda hiç mi hesap açmamış olmam ve benden Couldn't Unlock Please add your account in MIUI's setting Developers Options Mi unlock status bunu yapmamı istiyor yapamıyorum. telefon açılmadığı için. mi unlock bu hatayı veriyor.
Yani cihaz size kilit açık mı geldi ,çözüm dediğim gibi HANGİ Mİ HESABI İLE KİLİT KIRDIYSAN O Mİ HESABINI GİRERSEN DİREKT KİLİT KIRAR

kasimturkmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasım
Cihazım
redmi not 10
Konular
4
Yani cihaz size kilit açık mı geldi ,çözüm dediğim gibi HANGİ Mİ HESABI İLE KİLİT KIRDIYSAN O Mİ HESABINI GİRERSEN DİREKT KİLİT KIRAR
bana cihaz direk rootlu geldi hazır geldi ben sürüm yükseltirken oldu böyle hesap gözükmüyordu bana geldiğinde bende oluşturmadım

Nurulika

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mikail
Cihazım
Redmi Pro
Konular
51
bana cihaz direk rootlu geldi hazır geldi ben sürüm yükseltirken oldu böyle hesap gözükmüyordu bana geldiğinde bende oluşturmadım
aldığınız yere söyleyin açtığı mi hesabını söyler, diyelim ki bulamadığıniz yetkili hesapla eng atılacak öyle çözülür, arkası açılıp

kasimturkmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasım
Cihazım
redmi not 10
Konular
4
aldığınız yere söyleyin açtığı mi hesabını söyler, diyelim ki bulamadığıniz yetkili hesapla eng atılacak öyle çözülür, arkası açılıp
aldığım yere ulaşamaya bilir telefon inşallah ulaşırım. ücretli bir şekilde arka kapat açılmadan düzeltemezler mi

Nurulika

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mikail
Cihazım
Redmi Pro
Konular
51

orhnakca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
redmi note 8 pr
Meslek
Devlet Memuru
Konular
3
size atacağım modemi cihaza fastbootta iken atın açılır cihaz

atılack modem eng modem
güncelleme yapılmaması gerekiyor aksi taktirde tekrar çöker

kod şu : fastboot flash modem (sonrasında zipteki modemi sürükleyip enterleyin düzelecek sorun )

EĞER MODEMİ YAZDIKTAN SONRA TEKRAR RECOVERYE ATARSA TWRPDEN SIFIRLAMA YAPIN(TWRP-WİPE-FORMAT DATA-YES)
açılır
Merhaba aynı durum cihazımda oldu yurtdışındayım hafta sonu bir internet cafeye gidip halletmeye çalışıcam rica etsem sırasıyla ne yapmam gerektiğini bana yazıp yardımcı olurmusunuz ?

Üst Alt