Yardım Cihaz Pcye bağlanmıyor. Mi yazısında takılı kaldı, Fastboot ile işlem yapılamıyor, Recovery girmiyor

• Konbuyu başlatan LivHow
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 24
  • Görüntüleme 2K

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
12 aylık firmanın kendi verdiği bir garanti oluyor. Bir telefon tamircisine götürmekten çok bir farkı yok gibi, hatta kullanıcı hatası kartını kullanırlarsa hiçbir işe de yaramıyor denilebilir
Batarya konusunda iletişime geçmeyi düşünüyor musunuz ? bence geçmelisiniz..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fakat epey uygulamasında s9+ ürününün altında bir arkadaş yorum yapmış servis de değişen pil ile 3 saat ekran alıyormuş

LivHow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Saithan
Cihazım
Samsung S9+
Konular
2
Batarya konusunda iletişime geçmeyi düşünüyor musunuz ? bence geçmelisiniz..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fakat epey uygulamasında s9+ ürününün altında bir arkadaş yorum yapmış servis de değişen pil ile 3 saat ekran alıyormuş
İnternet incelemelerine, reddit ve xda forumlarına maalesef cihazı satın aldıktan sonra göz atabildim. Oralarda da çoğunluğun ekran süreleri bu şekilde, sanırım normal olanı bu, cihaz fazla güç tüketiyor. Note 10 Pro lara baktım cihazı iade edip tekrar bir Xiaomi macerasına tutunmak adına ancak gerek sensör, gerek kamerasından gelen tıkırtı sesleri, 120 hz çok stabil değil gibi konular kafamı karıştırdı.

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
İnternet incelemelerine, reddit ve xda forumlarına maalesef cihazı satın aldıktan sonra göz atabildim. Oralarda da çoğunluğun ekran süreleri bu şekilde, sanırım normal olanı bu, cihaz fazla güç tüketiyor. Note 10 Pro lara baktım cihazı iade edip tekrar bir Xiaomi macerasına tutunmak adına ancak gerek sensör, gerek kamerasından gelen tıkırtı sesleri, 120 hz çok stabil değil gibi konular kafamı karıştırdı.
Cihazınızın ekran süresi gayet normal,cihazınızda sorun yaşamıyorsanız xiaomi ye geçmenizi tavsiye etmem çünkü xiaominin sıfır cihazını alsanız bile 2.el almış gibi bir hissiyat veriyor kasmalar donmalardan dolayı..

LivHow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Saithan
Cihazım
Samsung S9+
Konular
2
Cihazınızın ekran süresi gayet normal,cihazınızda sorun yaşamıyorsanız xiaomi ye geçmenizi tavsiye etmem çünkü xiaominin sıfır cihazını alsanız bile 2.el almış gibi bir hissiyat veriyor kasmalar donmalardan dolayı..
sanırım cihazda kalacağım biraz daha araştırmada bulunup teşekkürler değerli dönüşünüz ve en başından yardımcı olmaya çalıştığınız için

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
sanırım cihazda kalacağım biraz daha araştırmada bulunup teşekkürler değerli dönüşünüz ve en başından yardımcı olmaya çalıştığınız için
Ben Teşekkür ederim hocam iyi günler.

Üst Alt