Yardım Cihaz kapandı acilmiyor

Seqseli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
Redmi pro
Konular
23
Selam arkadaslar cihazim ilk once dondu birsey yokken kapandi acilmiyor bazen logoda kaliyor pilin soketini bastirinca aciliyor ama baskili tutunca biraktigimda kapaniyor ilk once donuyor tabi sonra kapaniyor kendini yeniden baslatiyor logoda takili kaliyor yazilimsal sandim yazilim attim pil soketine basili tutarak ama yine duzelmedi bataryadan sandim batarya degistim oda care olmadi ne olmus olabilir cihaza anlamis degilim hic boyle bir olay yasayan veya duyan varmi cozumu nedir bunun?

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
başka snapdragon kullanan cihazlarda hiç böyle sıkıntılara rastlanmıyor xioamı neden böyle mi9t aynı seyler yasıyorum

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Selam arkadaslar cihazim ilk once dondu birsey yokken kapandi acilmiyor bazen logoda kaliyor pilin soketini bastirinca aciliyor ama baskili tutunca biraktigimda kapaniyor ilk once donuyor tabi sonra kapaniyor kendini yeniden baslatiyor logoda takili kaliyor yazilimsal sandim yazilim attim pil soketine basili tutarak ama yine duzelmedi bataryadan sandim batarya degistim oda care olmadi ne olmus olabilir cihaza anlamis degilim hic boyle bir olay yasayan veya duyan varmi cozumu nedir bunun?

Hocam, pil değişimi sonrası soket sorununuz kaldımı? Yine sokete basarakmı açıyorsunuz ? Soketsel bir sorun hala devam ediyor olabilir. Son olarak çözülmezse anakart emmc arızası gibi görünüyor. Böle durumlarda bazen çalışıp - çalışmama sorunu çıkartabiliyor.

Oyla:

Seqseli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
Redmi pro
Konular
23
İlk defa duyuyorum

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk
Bende ilk defa yasadim hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

başka snapdragon kullanan cihazlarda hiç böyle sıkıntılara rastlanmıyor xioamı neden böyle mi9t aynı seyler yasıyorum
Haklisiniz hocam katiliyorum xiaomiyi baya bir seviyorum ama ne yazik ki sorunlarla dolu bir marka ya kamera bulanik ceker ya baska sey olur bende mi 9t pro almayi dusunuyordum xiaomiden vazgecemiyorumda siz ne sorunla karsilastiniz mi9 da?

Hocam, pil değişimi sonrası soket sorununuz kaldımı? Yine sokete basarakmı açıyorsunuz ? Soketsel bir sorun hala devam ediyor olabilir. Son olarak çözülmezse anakart emmc arızası gibi görünüyor. Böle durumlarda bazen çalışıp - çalışmama sorunu çıkartabiliyor.
Pil degisimi sonrasi hic bir tepki alamadim hocam cihazi sarja bagladim birinci bataryada kirmizi led isik surekli yanip sonuyor ama tık yok cihazda ikinci bataryayi bagladim acilmadi sarja taktm bi ara sarj oluyor isareti cikti ekranda sabit bekledim 15 dk falan ama degusen bisi olmadi orjinal bataryasiyla bazen bisiler oluyor bende pilden sonra soketten suphelendim ama sanirim baska birsey var

Pil degisimi sonrasi hic bir tepki alamadim hocam cihazi sarja bagladim birinci bataryada kirmizi led isik surekli yanip sonuyor ama tık yok cihazda ikinci bataryayi bagladim acilmadi sarja taktm bi ara sarj oluyor isareti cikti ekranda sabit bekledim 15 dk falan ama degusen bisi olmadi orjinal bataryasiyla bazen bisiler oluyor bende pilden sonra soketten suphelendim ama sanirim baska birsey var

Son düzenleme:
Oyla:

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Hocam mi5 vardı önce garantili kronik anakart sorunu oldu garantiye yolladım onarmadan geri yolladılar cihaz çöp oldu mi9t aldım yeni 1 ay kullandım cihaz ara ara kendiliğinden yeniden başlıyor veya kapanıyor wipe data all diyerek açıyorum

Oyla:

Seqseli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
Redmi pro
Konular
23
Xiaomi lerin tamamının anakartı bozuk :) Geçmiş olsun
Sanırım öyle mi 9T aldım mi11 e guncelledigimden beridir cihaz bazen kapanıyor mesela bi telefon görüşmesi yapıyorum 1 2 dakika cebime koyuyorum cihazı cikardigimda kapalı tekrardan açıyorum ve bu durum acayip canımı sıkıyor xiaominin cihazlarını seviyorum ama beni endişelendiriyor bu durum böyle devam ederse sanırım Samsung'a veya nokiaya geri döneceğim gibi hocam.

Oyla:
Üst Alt