Yardım Cihaz kapandı açılmıyor.

LwitchyOfficial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nesib
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
İlk olarak merhaba herkese. Cihazımın kilidi açık olması gerek ilk Çin romu yükledim sonrasında İD yani İndonesia romuna dönmek istedim romu flashlarken hata aldım ve cihazım kapandı şuan hiçbir tepki vermiyor. İnternetde sağlam bir kaynak bulamadım? Cihazımı geri döndürmenin yolu varmıdır PC telefonu görüyor ses geliyor ve MTK Com port olarak geliyor fakat mi flashta gözükmüyor Fastboota giremiyorum Aldığım hata:
[20:40:11 GIAAWGGQYT8DH6MF]:begin FlashDone
[20:40:11 GIAAWGGQYT8DH6MF]:errMsg is null
[20:40:11 GIAAWGGQYT8DH6MF]:begin checkPoint
[20:40:11 GIAAWGGQYT8DH6MF]:error:Not catch checkpoint (\$fastboot -s .* lock),flash is not done
[20:40:11 GIAAWGGQYT8DH6MF]:Process exit.
[20:40:14 GIAAWGGQYT8DH6MF]:flashSuccess False
[20:40:14 GIAAWGGQYT8DH6MF]:isFactory False CheckCPUID False
[20:40:14 GIAAWGGQYT8DH6MF]:before:flashSuccess is False set IsUpdate:True set IsDone True
[20:40:14 GIAAWGGQYT8DH6MF]:after:flashSuccess is False set IsUpdate:false set IsDone true
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kendiliğinden smile gelmiş orda process olucaktı :).

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
İlk olarak merhaba herkese. Cihazımın kilidi açık olması gerek ilk Çin romu yükledim sonrasında İD yani İndonesia romuna dönmek istedim romu flashlarken hata aldım ve cihazım kapandı şuan hiçbir tepki vermiyor. İnternetde sağlam bir kaynak bulamadım? Cihazımı geri döndürmenin yolu varmıdır PC telefonu görüyor ses geliyor ve MTK Com port olarak geliyor fakat mi flashta gözükmüyor Fastboota giremiyorum Aldığım hata:
[20:40:11 GIAAWGGQYT8DH6MF]:begin FlashDone
[20:40:11 GIAAWGGQYT8DH6MF]:errMsg is null
[20:40:11 GIAAWGGQYT8DH6MF]:begin checkPoint
[20:40:11 GIAAWGGQYT8DH6MF]:error:Not catch checkpoint (\$fastboot -s .* lock),flash is not done
[20:40:11 GIAAWGGQYT8DH6MF]:Process exit.
[20:40:14 GIAAWGGQYT8DH6MF]:flashSuccess False
[20:40:14 GIAAWGGQYT8DH6MF]:isFactory False CheckCPUID False
[20:40:14 GIAAWGGQYT8DH6MF]:before:flashSuccess is False set IsUpdate:True set IsDone True
[20:40:14 GIAAWGGQYT8DH6MF]:after:flashSuccess is False set IsUpdate:false set IsDone true
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kendiliğinden smile gelmiş orda process olucaktı :).
Merhaba Telefon MTK Olduğundan Çözümleri Vardır.Telefon Hakkında Bilgim Yok Ama
Buradaki Konuyu İnceleyip Okuyun Yardımcı Olacaktır
Deneyin Tekrar Yazın Yardımcı Oluruz Kolay Gelsin

Rehber - Redmi 9A/9C/9 Yetkili Hesap Atlama / Unbrick Yapmak

LwitchyOfficial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nesib
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Sanırsam artık telefonumu kullanamayacağım :( dediklerini yaptım sp flash tool kırmızı dolduktan sonra hata verdi sonrasında yeniden telefonu bağlamak istediğimde bilgisayara böyle bir hata geliyor artık bilgisayar telefonu tanımıyor.

Ekli dosyalar

• 1638554759697.png
    1638554759697.png
    868,6 KB · Görüntüleme: 23

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Sanırsam artık telefonumu kullanamayacağım :( dediklerini yaptım sp flash tool kırmızı dolduktan sonra hata verdi sonrasında yeniden telefonu bağlamak istediğimde bilgisayara böyle bir hata geliyor artık bilgisayar telefonu tanımıyor.
Heşeyi yaptısanız çalışması lazım Yoksa bu konuyu neden açmışlar.yaptığınız işlemleri yazarmısınız sp flashtoolla basınca ne yaptı yükledimi kırmızı oldu
yarıdamı oldu bitincemi oldu.yükleme yapmadıysa nasıl bozulsun İllaki Çözülür sizin yapmanıza bağlı

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Heşeyi yaptısanız çalışması lazım Yoksa bu konuyu neden açmışlar.yaptığınız işlemleri yazarmısınız sp flashtoolla basınca ne yaptı yükledimi kırmızı oldu
yarıdamı oldu bitincemi oldu.yükleme yapmadıysa nasıl bozulsun İllaki Çözülür sizin yapmanıza bağlı
Ne Yaptınız Yazmadınız Bekledim Yazmanızı Bakın Burada Önemli Olan Durumlar Var Muhakkak Driver Yüklü Olması Lazım
Aygıt yöneticisi Hep Açık Kalsın PC telefonu Gördüğünden Her Zaman Emin Olursunuz Bağlanma Seside Önemli Bağlantı Noktasında
Mediatek USB Port Yazıyormu Bunlar Çok Önemli Biraz Araştırdım Birde Buradaki Linkdeki İşlemleri Yapın
Yine Olmaz İse Özelden Mesaj Yazın Yarın Bakalım Elimden Geldiğince Yardımcı Olmaya Çalışırım Üzülmeyin

LwitchyOfficial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nesib
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Ne Yaptınız Yazmadınız Bekledim Yazmanızı Bakın Burada Önemli Olan Durumlar Var Muhakkak Driver Yüklü Olması Lazım
Aygıt yöneticisi Hep Açık Kalsın PC telefonu Gördüğünden Her Zaman Emin Olursunuz Bağlanma Seside Önemli Bağlantı Noktasında
Mediatek USB Port Yazıyormu Bunlar Çok Önemli Biraz Araştırdım Birde Buradaki Linkdeki İşlemleri Yapın
Yine Olmaz İse Özelden Mesaj Yazın Yarın Bakalım Elimden Geldiğince Yardımcı Olmaya Çalışırım Üzülmeyin
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çok özür dilerim yazmadığım için aldığım hata bu efendim downloada bastığım gibi bu hata ile karşılaşıyorum

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çok özür dilerim yazmadığım için aldığım hata bu efendim downloada bastığım gibi bu hata ile karşılaşıyorum
Önemli Değil Şimdi Oldu BROM Mod Hatası Veriyor Konudaki Yeşil BY Pass İşlemi Doğru Yaptınızmı.Burası Çalışmaz İse Romu Yükleyemezsiniz
Biraz Bekleyin Dosya Hazırlayacağım Siz Bunları Okuyup Tekrar Bakın

LwitchyOfficial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nesib
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Önemli Değil Şimdi Oldu BROM Mod Hatası Veriyor Konudaki Yeşil BY Pass İşlemi Doğru Yaptınızmı.Burası Çalışmaz İse Romu Yükleyemezsiniz
Biraz Bekleyin Dosya Hazırlayacağım Siz Bunları Okuyup Tekrar Bakın
Evet bypass işlemini yaptım en sonda hatta sp flash tool ile flaşlanmaya hazır dedi

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Evet bypass işlemini yaptım en sonda hatta sp flash tool ile flaşlanmaya hazır dedi
Her Zaman Dediğim Gibi Muhakkak Bir Yerde Hata Oluyor.Her Şey Yaptım Densede
Neyse Biz Konumuza Dönelim Tamam İşlemi Yapın Bakalım İnşallah Hata Vermez
Sorun Çıkarsa Özel Mesajdan Dönüş Yapın Burada Konu Kirliliği Olmasın
Çözdüğümüz Zaman Buraya Yazarsınız.

LwitchyOfficial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nesib
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Her Zaman Dediğim Gibi Muhakkak Bir Yerde Hata Oluyor.Her Şey Yaptım Densede
Neyse Biz Konumuza Dönelim Tamam İşlemi Yapın Bakalım İnşallah Hata Vermez
Sorun Çıkarsa Özel Mesajdan Dönüş Yapın Burada Konu Kirliliği Olmasın
Çözdüğümüz Zaman Buraya Yazarsınız.
Tamamdır ben yinede deneyeceğim yardımınız için teşekkürler olursa buraya yazarım olmasa da birdahaa teşekkürler.

Üst Alt