Yardım Cihaz izleniyor sorunum var !!!

teober71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Teoman
Cihazım
Pocophone f1
Konular
6
Arkadaslar buyuk bi sorunum var çözemedim ekran görüntüsüde alamadım bildirimi indirince Ag izleniyor olabilir. Diyor yaninda i işareti var dokununca altta bi yazi çıkıyor. CA sertifikaları bu cihazda bir sertifika yetkilisi yüklü güvenli aginiz izleniyor yada degistirilmiş olabilir diyor. Cihaz poco f1 yeni gördüm nedir bu yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Herhangi bi reklam engelleyici yazılım yükleyip kullandınız mı adguard gibi?

Oyla:

teober71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Teoman
Cihazım
Pocophone f1
Konular
6
Herhangi bi reklam engelleyici yazılım yükleyip kullandınız mı adguard gibi?
Zaten bu programin reklam filan engelledigide yok adguard pro paraliymis indirip yukledim bi ise yaramiyor butun izinleride verdim

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Adguard oldukça gelişmiş bi reklam engelleyicisi aslında bi yerlerde yanlışınız olabilir.
diğer hususda ücretli olması daha iyi asıl ücretsiz yazılımlardan korkun yarın bir gün hay allah hacklendik veriler sızdırıldı diye topladıkları bilgileri satıyolar reklam engelleyici ve vpn kullanmak demek tüm internet geçmişiniz şifreleriniz kart bilgileriniz o yazılımın elinden geçiyo demektir.

Oyla:

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Kullandığınız uygulamalardan veya el ile sertifika yüklenirse böyle yazar wlan ayarlarından yüklü sertifikaları görebilir ve kaldirabilirsiniz.

Oyla:

teober71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Teoman
Cihazım
Pocophone f1
Konular
6
Adguard oldukça gelişmiş bi reklam engelleyicisi aslında bi yerlerde yanlışınız olabilir.
diğer hususda ücretli olması daha iyi asıl ücretsiz yazılımlardan korkun yarın bir gün hay allah hacklendik veriler sızdırıldı diye topladıkları bilgileri satıyolar reklam engelleyici ve vpn kullanmak demek tüm internet geçmişiniz şifreleriniz kart bilgileriniz o yazılımın elinden geçiyo demektir.
Peki hocam mesela programi tamamen kapatsam ustte vpn cikmasa ve banka programina girsem onun şifreside gecer mi ellerine

Oyla:
Üst Alt