Soru Cihaz hakkında. Gcam. Ekran performansı. Telegram grubu vs...

Laztasoy01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
note 6 pro
Konular
9
Arkadaşlar telegram grubumuz var mı? Ayrıca ekran performansından memnun musunuz? Sanki pixeller görünüyor gibi geldi? Birde selfie modu yüz güzelleştirme efekti çalışan bir gcam var mı?

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
  • 3.24 Telegram, Whatsapp, Facebook vb. harici sitelere ve sosyal medya uygulamalarında yer alan platformlara yönlendirme yapılması yasaktır.

engineer1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
LG K9 2018
Konular
2
4GB ram var neden yavaş gibi?

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
4GB ram var neden yavaş gibi?
Orijinal romda boş ram çok az, ondan dolayı olabilir. Her durumda 6gb ramli modelde bile yavaştı telefon o yüzden custom rom kurdum. Yani stabilize sorunları var gibi orijinal rom ve hatta eu romda.

Bu arada ekran performansından memnun değilim. Lenovo p2'den geçmiş biri olarak ekranı çok karanlık buldum. Beyazlar tam beyaz değil sarımtırak görünüyor. Ekran tam bir hayal kırıklığı, ucuz bir çin markası amoledi

engineer1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
LG K9 2018
Konular
2
Orijinal romda boş ram çok az, ondan dolayı olabilir. Her durumda 6gb ramli modelde bile yavaştı telefon o yüzden custom rom kurdum. Yani stabilize sorunları var gibi orijinal rom ve hatta eu romda.

Bu arada ekran performansından memnun değilim. Lenovo p2'den geçmiş biri olarak ekranı çok karanlık buldum. Beyazlar tam beyaz değil sarımtırak görünüyor. Ekran tam bir hayal kırıklığı, ucuz bir çin markası amoledi
Custom rom hangi ülke acaba?

Üst Alt