Çözüldü Cihaz Fastboot Modda Gözükmüyor?

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Driverları kurmaya çalışıyorum fakat, hiçbir şekilde kurulmuyor mtk driver'da takılı kalıyorum yükleme başarısız oldu deyip deyip duruyor rom atacağım fastboot moda aldım ama hiçbir şekilde driver kurulamadığı için göremiyorum cihazı böyle bir sorunla karşılaşan olduysa nasıl çözdüğünü anlatabilirse çok sevinirim :)

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Driverları kurmaya çalışıyorum fakat, hiçbir şekilde kurulmuyor mtk driver'da takılı kalıyorum yükleme başarısız oldu deyip deyip duruyor rom atacağım fastboot moda aldım ama hiçbir şekilde driver kurulamadığı için göremiyorum cihazı böyle bir sorunla karşılaşan olduysa nasıl çözdüğünü anlatabilirse çok sevinirim :)
Bilgisayardan tüm driverleri silin, Windows 10'da sürücülerin dijital imza doğrulaması nasıl devre dışı bırakılır, Google arayın, öyle kurun.

Oyla:

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
Hocam driverları kaldırıp bilgisayarda sürücü imza zorlamasını devre dışı bırakıp tekrar yükleyip dener misiniz bi

Oyla:

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Oyla:

tokatcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Phonecu
Cihazım
mi 8
Konular
1
iyi geceler aynı sorun bende de var mi unlock ile kilit açma yetkisi aldım 168 saat sonra açaym dedim telefon fastboot moda unlock programı görmüyor 2 haftadam beri araştırıyoruö tüm yolları denedim şuan booloader kilidini açamıyorum ayrıyetten farklı cihazlar içinde diag portu açamıyorum 2 hafta önce hersey düzgün çalısıyordu windows 10 kendini güncelledi hersey allak bullak oldu
anlaşılan windows ta bir sıkıntı var çöze bilen varsa yardımcı olabilirmi

Oyla:

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Ayrı ayrı Usb yuvalarını da deneyin. Bilgisayar masaüstü ise ana karta bağlı usb yuvasına bağlantı yapın.

Oyla:
Üst Alt