Yardım Cihaz fastboot da kaldı (ÇÖZÜLDÜ)

Huseyinilhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Darkblue
Cihazım
mi 11 ultra
Meslek
Bilişim teknoloji
Konular
7
merhaba cıhazım global magisk yüklü idi bir hata yaparak guncellemeyı yaptım kapandı acılmadı sonrasında mi flahs tool ile yazılım atarken lock secenegını sectım şimdi sadece fastboot ekranı gelıyor telfon manuel veya komut ıle edl mode gecmıyor kılıt oldugu ıcın yaazılım atamıyorum nasıl bir yol izlemem gerekliparty~~wait~~

Son düzenleme:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
merhaba cıhazım global magisk yüklü idi bir hata yaparak guncellemeyı yaptım kapandı acılmadı sonrasında mi flahs tool ile yazılım atarken lock secenegını sectım şimdi sadece fastboot ekranı gelıyor telfon manuel veya komut ıle edl mode gecmıyor kılıt oldugu ıcın yaazılım atamıyorum nasıl bir yol izlemem gerekli
cihaz kilitlendiği için cihaz öyle kaldı sen açamazsın bootloader kilidini biraz para harcaman gerekecek yapılması için

Huseyinilhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Darkblue
Cihazım
mi 11 ultra
Meslek
Bilişim teknoloji
Konular
7
cihaz kilitlendiği için cihaz öyle kaldı sen açamazsın bootloader kilidini biraz para harcaman gerekecek yapılması için
daha once farkli model' actimbu modelde o yolu izlemek uyumlu olmuyor neyse cevap veren olur illaki

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
daha once farkli model' actimbu modelde o yolu izlemek uyumlu olmuyor neyse cevap veren olur illaki
yeni modellerde olmuyor diye biliyorum uzaktan müdahale edenler var forumda yardımcı olurlar sana ama masraf yapmayı göze alman gerek biraz görürlerse yazarlar zaten

Huseyinilhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Darkblue
Cihazım
mi 11 ultra
Meslek
Bilişim teknoloji
Konular
7
yeni modellerde olmuyor diye biliyorum uzaktan müdahale edenler var forumda yardımcı olurlar sana ama masraf yapmayı göze alman gerek biraz görürlerse yazarlar zatentanıdıgım
tanıdıgım tamirci var şimdilik beklicem zamanında hiç tepki vermeyen telefonu acmıstım bekleyeyım bakalım

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

Huseyinilhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Darkblue
Cihazım
mi 11 ultra
Meslek
Bilişim teknoloji
Konular
7
Geçmişteki bilgimden de faydalanarak cihazı söktüm (deneyimi olmayan yapmasın ) test point noktası ile HS-USB QDLoader 9008 moduna aldım faktory ( fabrika rom ) yükledim sonra son sürüm global rom yükledim cihaz düzeldi sonrasında mi unlock başvurusu yaptım

Üst Alt