Yardım Cihaz devamlı yeniden başlıyor !!!

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
kernel loglarini paylasir misiniz? kmsg dosyalarindan bahsediyorum. ayrica usb debugging açıksa cihaz yeniden baslayana kadar "adb logcat > log.txt" komutunu bilgisayarınızda usb ile baglayarak calistirin ve sonuç dosyasini gonderin.

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
kernel loglarini paylasir misiniz? kmsg dosyalarindan bahsediyorum. ayrica usb debugging açıksa cihaz yeniden baslayana kadar "adb logcat > log.txt" komutunu bilgisayarınızda usb ile baglayarak calistirin ve sonuç dosyasini gonderin.
kernel loglarını nasıl görecegimi bilmiyorum acıkcası cihaz twrp dahi görmüyor siyah ekranda kalıyor bilmiyorum gari ümidimi kesmeye başladım fastboot getvar all isterseniz bu komutu girip göndereyim

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
anlasildi %90 donanimsal bir problem var. siz twrp acmaya calisin yine bu komutu calistirin bakalim recovery tarafinda neler oluyor

romenox9999

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdalcan
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
Emekli
Konular
3
cihaz poco x3 nfc ve hertürlü rom atmayı denedim fakat hiçbir şekilde cihaz acılmıyor poco logosunda takılı kalıyor twrp atınca siyah ekranda kalıyor 10 sn sonra tekrar başlatmaya dönüyor çözümü varmıdır yolu varmıdır üstadlar 1 aydır ugraşıyorum cihazla belki yaparım diye ama malesef hiçbirşey olmadı sorun nedir ne olabilir bilginize amadeyim
Geçmiş olsun hocam, umarım bir an evvel çözüme ulaşırsınız.

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
anlasildi %90 donanimsal bir problem var. siz twrp acmaya calisin yine bu komutu calistirin bakalim recovery tarafinda neler oluyor
anlamadıgım twrp atınca siyah ekranda kalıp tekrar başlaması inşallah çözecegiz

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
siyah ekranda kalsa bile deneyin

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
hocam anladığım kadarıyla cihaz fastboot moduna giriyor. bl açıksa rom atmayı denediz mi mi flash programı ile.

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
cihaz poco x3 nfc ve hertürlü rom atmayı denedim fakat hiçbir şekilde cihaz acılmıyor poco logosunda takılı kalıyor twrp atınca siyah ekranda kalıyor 10 sn sonra tekrar başlatmaya dönüyor çözümü varmıdır yolu varmıdır üstadlar 1 aydır ugraşıyorum cihazla belki yaparım diye ama malesef hiçbirşey olmadı sorun nedir ne olabilir bilginize amadeyim
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Özelden yazabilir misiniz yardımcı olmaya çalışayım. Burada yorum kalabalığı yapmayalım. Çözüme ulaşırsak gerekli bilgileri yazarız

Üst Alt