Yardım Cihaz çok fazla donuyor

Ehli_keyf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mı 9t pro
Konular
3
Cihazı alalı daha 1 ay bile olmadı. Cihaz yurtdışı garantili. Kayıt işlemi yapılmadı ve bl kilidi daha açılmadı. Telefon defalarca instagram da ve chrome de gezerken dondu. Güç tuşuna uzun basarak cihazı tekrardan başlattım. Cihaz 3/64gb versiyonu MİUİ 12.0.4 sürümü yüklü. Bu sorunu nasıl çözebilirim?Yeni cihazın böyle olması biraz can sıkıyor. Herkese iyi forumlar dilerim.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Eğer iade şansınız varsa iade edin 3/4 GB ramli cihaz alınmaz artık 2021 yılıda 4 GB ramli cihazların ölüm yılı olucak zaten. 6/8 GB ramli cihazlara yönelin.

Son olarak xiaominin redmi serisi hiç bir cihazını almayın.

Ehli_keyf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mı 9t pro
Konular
3
Eğer iade şansınız varsa iade edin 3/4 GB ramli cihaz alınmaz artık 2021 yılıda 4 GB ramli cihazların ölüm yılı olucak zaten. 6/8 GB ramli cihazlara yönelin.

İade etme gibi bir şansım yok maalesef. Alternatif yollar arıyorum.

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Sıfır cihaz anladığım kadarıyla, bl açıp rom atmanızı öneririm, eu rom tavsiyedir. Bir de rom atıp deneyin, ek olarak da cihazın her şeyini sıfırlayın belki bir sorun vardır çözülür roma gerek kalmaz.

cigor08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
egemen
Cihazım
a50
Konular
1
Telefonunuzu fabrika ayarlarına getiriniz eğer sorununuz çözülmezse Geliştirici Seçenekler> Disable HW overlay sekmesinde butonu işaretleyiniz. Telefon güçlü bir telefon ve gerçekten çok sıradışı sorunlar bunlar. Güzel bir telefonunuz var, güncelleyin ve telefonu sıfırlayın. Muhtemelen bu yorumu okuduğunuz bilgisayarınızın RAM boyutu 4 ve ya 8 gb yani telefonunuz gayet yüksek kapasitede ve yılın en iyi MTK işlemcilerinden birine sahip. Kasması tamamen yazılımsal bir bug'dan ibaret.

NOT: Cihazınızın replika olma ihtimalini değerlendirin. Arka kapak üstündeki IMEI adreslerini adresinden kontrol edebilirsiniz.

Skasakci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Musrafa
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63

Niye hocam redmi serisinde baya iyi telefonlar var

Üst Alt