Çözüldü Cihaz Açılmıyor

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
yok hocam her türlü denedimm olmuyor
Hocam geçmiş olsun o zaman.Ama bende giriyordu tam bu resmi logosu söndüğü siyah ekran anında bu ses kısma güç yapın bende oluyordu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu sizin bildiğiniz cihaz değil. Kendine ait olmayan bir twrp ile yazılım yüklenmiş durumda. sık karşılaştığımız bir sorun ve çözümü arka kapak açılıp edl den yetkili hesap ile yazılım atılacak..
Tamamdır hocam.Fakat bazı kişiler edl de MiFlash 64bit ile rom atabilirsin kimisi hello packet hatası alıyordu.Sizce bu kişi yapabilir mi kendisi?

Canfeza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Canfeza
Cihazım
Redmi note 9 Pr
Konular
7

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Bir de hocam ufi ile edl flashlama oluyor mu?
olmaz ufi de destek yok henüz 9s ve 9 pro ya başka türlü işlem yapılacak. MTK ile bu cihazı karıştırmayın. mtk lar tuş ile port verir kapak açmaya gerek yok

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
ben herhangi bir ugluma ile edl ye alamazmıyım
Hocam edl kapağın açılıp iki adet testpoint in kıstırılarak kısa devre yapılması sonucunda girilebilir.Eskiden adb reboot ile oluyordu fakat o da kalktı üstüne üstlük sizin cihaz adb görecek vaziyette değil.Maalesef ya bir teknik servise,ya bilindik tamirciye gondereceksiniz.Veya öyle bulamam ben diyorsanız da Zenex hocaya gönderebilirsiniz

olmaz ufi de destek yok henüz 9s ve 9 pro ya başka türlü işlem yapılacak. MTK ile bu cihazı karıştırmayın. mtk lar tuş ile port verir kapak açmaya gerek yok
Hocam bootrom olayını biliyorum Mtk USB port u fakat benim cihazda bootloopa düştüğünde bile fastboot rahatlıkla giriyordu.Bende genel olarak ya Magisk ten,Ya format data yapmamaktan,ya birşeyi eksik yapmaktan oldu fakat benim bootloop a düştüğünde giriyordu.Benim olayım nedir hocam?Mtk olması mı?

Canfeza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Canfeza
Cihazım
Redmi note 9 Pr
Konular
7
Hocam edl kapağın açılıp iki adet testpoint in kıstırılarak kısa devre yapılması sonucunda girilebilir.Eskiden adb reboot ile oluyordu fakat o da kalktı üstüne üstlük sizin cihaz adb görecek vaziyette değil.Maalesef ya bir teknik servise,ya bilindik tamirciye gondereceksiniz.Veya öyle bulamam ben diyorsanız da Zenex hocaya gönderebilirsiniz

Hocam bootrom olayını biliyorum Mtk USB port u fakat benim cihazda bootloopa düştüğünde bile fastboot rahatlıkla giriyordu.Bende genel olarak ya Magisk ten,Ya format data yapmamaktan,ya birşeyi eksik yapmaktan oldu fakat benim bootloop a düştüğünde giriyordu.Benim olayım nedir hocam?Mtk olması mı?
aynen öyle yaptım suan romu yüklüyorum mi flash tool ile

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
aynen öyle yaptım suan romu yüklüyorum mi flash tool ile
Hocam ilk olarak tebrik ederim.Çoğu kişi bunu yaparken ya testpointlere zarar verdi,kimisi kapağı kırdı vb.Bunları kendiniz yapmışsınız ve şanslıydınız.Cihaz brick olmadığı sürece edl de yetki istemiyor diye biliyordum zaten doğruymuş.Neyse hocam kurtardığınıza göre konuyu düzenleyip çözüldü yaparsanız sevinirim :)

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular