Soru Çift Wifi/Router Sorunu - İnternetsiz Çalışma

lizparker

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
lizparker
Cihazım
xiaomi
Konular
1
Herkese merhaba, daha önce sorulmuş bir soru ancak üzerinden zaman geçtiği için tekrar sormak istedim. Robot vacuum mop pro kullanıyorum, aileme de alacağım, ancak ailemin evinde salonda wifi iyi çekmiyor, router kullanarak bu sorunu aşabilir miyim ya da wifi görmese de salonu da temizler mi? Çok teşekkür ederim şimdiden.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Herkese merhaba, daha önce sorulmuş bir soru ancak üzerinden zaman geçtiği için tekrar sormak istedim. Robot vacuum mop pro kullanıyorum, aileme de alacağım, ancak ailemin evinde salonda wifi iyi çekmiyor, router kullanarak bu sorunu aşabilir miyim ya da wifi görmese de salonu da temizler mi? Çok teşekkür ederim şimdiden.

Merhaba wifi çekmeyen yerde de çalışır temizliğini yapar, yalnız haritayı tam oluşturamadığı için salonda ki çalışması kararsız olacaktır.

lizparker

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
lizparker
Cihazım
xiaomi
Konular
1
Merhaba wifi çekmeyen yerde de çalışır temizliğini yapar, yalnız haritayı tam oluşturamadığı için salonda ki çalışması kararsız olacaktır.
Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim, salonun sonuna doğru internet zayıflıyor arada telefonda kopma yapabiliyor, kararsız da olsa umarım çalışabilir :)

Üst Alt