Yardım Çift Simde Otomatik Arama, Rehberde Bulunan Yan Harfler ve E-Posta Kaydırma Tuşları Hk.

Mahmut Sami

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mahmut Sami
Cihazım
Mi 5s
Konular
1
Merhabalar, birkaç konu da sizlerden yardım almak isterim;

Çift sim kullanımında mevcutta arama yapacak sim'in ayarlardan seçilmemesi halinde her arama da sim1-sim2'den birinin seçilmesi gerekiyor. Ayarlara "aranacak kişi daha önce arandı ise son aramayı yapan sim ile ara" şeklinde bir geliştirme yapılabilir mi acaba? Böylelikle benim gibi şirket ve özel hattını kullanan kişiler, kişilerini bir kere sim seçerek aradıktan sonra, her seferinde uğraşmamış olacaktır.

Kişiler/Rehber uygulamasında sağ tarafta hızlı ulaşım için bulunan harflerden O harfi ile Z harfi arasında bulunan harfler çalışmamaktadır, bunun belki dil/çeviri vb. durumlardan oluştuğunu düşünmekteydim ancak aynı sayfa yapısı "Saat Dilimi Seç" alanında da kullanıldığını gördüm, bu alandaki tüm harfler çalışmakta ancak kişiler menüsünde çalışmamaktadır. Bu durumu nasıl düzeltebiliriz?

E-Posta uygulamasında bulunan kaydırma özelliğinde mevcutta 3 işlem yapılabilmektedir, okundu/okunmadı - favori ve sil, bu alandaki yapılacak işlemleri kendimizin seçmesi mümkün müdür? Örneğin favori butonu yerine taşı butonunun getirilmesi.

Yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın, destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Üst Alt