Haber CIA, UFO Hakkındaki Çok Gizli Araştırmalarını PDF'ler Halinde Yayınladı

• Konbuyu başlatan r00t.
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 397
Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere tüm dünyada çokca tartışılan UFO (Unidentified Flying Object) yani Tanımlanamayan Uçan Nesne konusu ara ara gündeme geliyor. Kimileri dünya dışında da varlığın olduğunu söylerken kimisi bunlara sadece gülüp geçiyor. CIA (Central Intelligence Agency), UFO tanımıına bir yenisini daha ekleyerek UAP (Unidentified Aerial Phenomena) diye bir terim ortaya koydu. CIA yıllar süren "çok gizli" (top secret) derecedeki araştırmalarını şimdi halka açık bir şekilde yayınlıyor.

Bilmiyorum sadece tesadüf mü ama 2-3 gün öncesinde İngiltere ordusu uzaylılara karşı eğitim tatbikatı yapıyor diye bir habere denk gelmiştim.

Bu arada dünya dışı yaşam hakkındaki yorumlarına ulaşabilirsiniz.

CAI'in UFO hakkındaki araştırmalarına ulaşabilirsiniz.

Siz bir taraftan bu dosyalara bakarken ben de sizin uzaylılar hakkındaki fikirlerinizi almak isterim. Sizce Dünya dışında yaşam olabilir mi? Bilinmeyen gezegenler veya bilinmeyen yaşamlar olabilir mi?

İyi forumlar.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Ben de gördüm hocam, hayırlısı olsun da 2021 bakalım neler getirecek.

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Yapılan basit bir olasılık hesabına göre uzayda bizim gibi en az 65.000 oksijen bazlı yaşam ve uygarlık geliştirmeye uygun gezegen olabilir

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Aslında aşırı önemli bir mevzu ama artık yıllardır açıklandı açıklanacak havasının getirdiği ama hala hiçbir konuda ilerleme olmadığındam konu çok rölantide ama şunu diyebilirim ki insanlık tarihinde binlerce kişi binlerce farklı kültür binlerce farklı zaman ve mekan da gözlem yapmış bunların hepsi tesadüf olamaz. Ki benim bile 3mim olmadığım ama gördüğüm birkaç olay var onun dışında bir arkadaşım fecebook a attığı fotoğraf da yanlışlıkla UFO yakalamıştı o resmi bulursam atarım.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Ben şimdiden söylüyorum kimisine hayalperest gelebilir sahte uzaylı istilası yapılacak.Dunya genelinde elektrik ve internet kesilecek ve kesildiği anda bu istila gerçekleşecek.Gecen Pakistan ve Vatikan da ülke genelinde elektrik kesintisi yapıldı bu başlangıç olarak yapıldı.Ve geçenlerde ABD ve İsrail resmi hesaplarında bu resmi paylaştı elektrik kesilmeleri olmadan önce hazırlık için

Ekli dosyalar

• IMG_20210115_122840.jpg
    IMG_20210115_122840.jpg
    206,2 KB · Görüntüleme: 16
Üst Alt