Rehber CFW Romlara Stock Preloader Yüklemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Project sakura Android 11 roma kurdum. Parmak izi hızlanıyor bir tık ama performansa etki ettigi söylenemez. Gerçi yine hızlı öncesi ve sonrasında. :) Kamera ise kendi yazılımı(anx) yine çöp ama gcam efsaneydi yine efsane.

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Project sakura Android 11 roma kurdum. Parmak izi hızlanıyor bir tık ama performansa etki ettigi söylenemez. Gerçi yine hızlı öncesi ve sonrasında. :) Kamera ise kendi yazılımı(anx) yine çöp ama gcam efsaneydi yine efsane.
Hocam nasıl kurdun. Twrp den flash direk değil mi. Crdroid 7.2 d3miydiniz. Gcam ın hangi sürüm ve ayar dosyasını kullanıyorsunuz.

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Hocam nasıl kurdun. Twrp den flash direk değil mi. Crdroid 7.2 d3miydiniz. Gcam ın hangi sürüm ve ayar dosyasını kullanıyorsunuz.
Direk flashladım twrpden. Project sakura 4R Android 11 kullanıyorum. Trcam 7.4 kullanıyorum. Atom spectrum config dosyası yüklü.

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Direk flashladım twrpden. Project sakura 4R Android 11 kullanıyorum. Trcam 7.4 kullanıyorum. Atom spectrum config dosyası yüklü.
Kardeşim config dosyasını verebilir misin. Tr cam bende de yüklü ama içinden galeriye giremiyorum izinleri vermeme rağmen.

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Kardeşim config dosyasını verebilir misin. Tr cam bende de yüklü ama içinden galeriye giremiyorum izinleri vermeme rağmen.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Burdan atamiyorum nedense . telegramda Gcam in redmi note8 pro ya özel grubu var ordan bulabilirsiniz.

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Burdan atamiyorum nedense . telegramda Gcam in redmi note8 pro ya özel grubu var ordan bulabilirsiniz.
Hallettim. Sakura nasıl sence Zen:@OS 2.1 e mi geçeyim kararsız kaldım. Crdroid 7.2 deyim.
Geçerken internal storage. Vendor wipe yapmaya ve format data yapmaya gerek var mı sence.

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Hallettim. Sakura nasıl sence Zen:@OS 2.1 e mi geçeyim kararsız kaldım. Crdroid 7.2 deyim.
Geçerken internal storage. Vendor wipe yapmaya ve format data yapmaya gerek var mı sence.
Sakura akıyor da dev artik 8 prom yok dedi üzüldüm. Gelistirmeyebilir artik.wipeleri yap sen ne olur ne olmaz . Ozellestirme icin zenx kurabilirsin. Dene beğendini kullan.

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Sakura akıyor da dev artik 8 prom yok dedi üzüldüm. Gelistirmeyebilir artik.wipeleri yap sen ne olur ne olmaz . Ozellestirme icin zenx kurabilirsin. Dene beğendini kullan.
sakura ve zenx config özel menüsü sende de ingilizce mi

Son düzenleme:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt