Rom [CFW] Redmi Note 8 Pro - Pixel Experience Plus [Android 10 AOSP] [OFFİCİAL]

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
ne yaptıysam bütün cfw romlarda cevapsız aramalardan sonra kimseyi arıyamıyorum. Arama simgesin basınca aranmıyor çözümünü bulamadım bir türlü. Tlfonu açıp kapattıktan sonra sorun düzliyor.
Çözüm basit mobil ağdan volte ayarını kapatınız. çözülmüş olacaktır, tekrar deneyiniz.

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Oda doğru gerçi eyw sagolun
Bak dostum bu özellik her romda çalışmıyor, geliştiriciler o kulandığın romda bunu düzeltemezse kullanamassın volte. Ben kullandım volte, custom romda ben birisini aradığımda karşı taraf reddedince, ne ben arayabiliyorum nede karşı beni arayabiliyor meşgul diyor. Telefonu yeniden başlatınca düzeliyordu ancak. bu yüzden kapatman gerek volte, yada volte özelliği çalışan başka custom rom yüklemen gerek.

UnmoveD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nazar
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
15
Bak dostum bu özellik her romda çalışmıyor, geliştiriciler o kulandığın romda bunu düzeltemezse kullanamassın volte. Ben kullandım volte, custom romda ben birisini aradığımda karşı taraf reddedince, ne ben arayabiliyorum nede karşı beni arayabiliyor meşgul diyor. Telefonu yeniden başlatınca düzeliyordu ancak. bu yüzden kapatman gerek volte, yada volte özelliği çalışan başka custom rom yüklemen gerek.
Tamamdir eyw dostum. Beni custom romlardan soğutmuştu bu olay çözüme kavuştum sonunda.

Üst Alt