Uygulama çetcipiti - cebinizdeki yapay zeka

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Herkese merhaba. Kendi geliştirdiğim hafif (sadece 100kb), reklamsız ve ücretsiz chatgpt uygulamasını sizlerle paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz.

Google Play üzerinden yıldız ve yorum verirseniz ve arkadaş gruplarınızda (whatsapp, telegram, facebook vs.) paylaşırsanız sevinirim.

Forumdaki diğer büyük projeme de destek olursanız ve github üzerinden yıldız verirseniz sevinirim. İşte linki: Mod - Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Uygulamanın bugün yayınlanacak 1.4.0 no'lu versiyonu api key girme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Artık ücretsiz ve kolay bir şekilde mesajlaşabileceksiniz. Google Play'den yıldız ve yorum yapmayı unutmayın lütfen.

Trdota

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Oppo A5S
Konular
0
Uygulamanın bugün yayınlanacak 1.4.0 no'lu versiyonu api key girme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Artık ücretsiz ve kolay bir şekilde mesajlaşabileceksiniz. Google Play'den yıldız ve yorum yapmayı unutmayın lütfen.
Halen key istiyor

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
API key ilk hesap oluşturduğunuzda deneme için ücretsiz token veriyor 5$ yada 18$ değerinde, o bittikten sonra ödeme yapmazsanız kullanmıyorsunuz istediğiniz kadar key oluşturun. Bunun yerine adresine girip ekrana kısayol eklemek daha basit olacaktır, GPT-3 sürümü tabii şimdilik, bunun üstü yine ücretli. Yükseltme ve key için ödeme yaptıktan sonra yapılabilecek çok daha fantastik şeyler var. Uygulamayı ayrıştırıp inceleme bilginiz ve imkanınız yoksa keyinizi de öyle rastgele platform veya uygulamalara girmeyin.

Son düzenleme:

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
API key ilk hesap oluşturduğunuzda deneme için ücretsiz token veriyor 5$ yada 18$ değerinde, o bittikten sonra ödeme yapmazsanız kullanmıyorsunuz istediğiniz kadar key oluşturun. Bunun yerine adresine girip ekrana kısayol eklemek daha basit olacaktır, GPT-3 sürümü tabii şimdilik, bunun üstü yine ücretli. Yükseltme ve key için ödeme yaptıktan sonra yapılabilecek çok daha fantastik şeyler var. Uygulamayı ayrıştırıp inceleme bilginiz ve imkanınız yoksa keyinizi de öyle rastgele platform veya uygulamalara girmeyin.
kendi keyimi girmemişim üstat
Halen key istiyor
ne yazıki public key'e ip limiti geldi :(

Üst Alt