Soru Cepport

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Paralel ithalat cihazlara olan güven bunalımımı CEPPORT sayesinde aşmıştım. Bu sayede XİAOMİ ve MİUİ ile tanıştım ve yep yeni bir sayfa açılmıştı benim için. Onlarca tanıdığıma CEPPORT tan alışveriş yaptırmış ve biçoğunu mağazaya bile götürmüştüm...
Geçen senelerde yanılmıyorsam, yine bu forumda CHATİN hocam bir anket yapmıştı. KVK mı DELTA mı diye ve bu konuda çok hararetli sohbetlerimiz olmuştu... Şiddetle CEPPORT un KVK gamına girip fiyat cazibesinden uzaklaşmamasını savunmuştum...
Gelinen noktada dilediğimin tersi gerçekleşti ve CEPPORT KVK kalibresine girerek alışveriş sitelerinde fiyat avantajı konusunda kafa pozisyondan uzaklaşmış gibi görünüyor... Zira telefon önerdiğim arkadaşlarıma, kesinlikle CEPPORT tan alın dediğimde daha uygun mağazalar var diye geri dönüşler alıyorum... Öyleki aradaki fiyat farkları 250 TL civarı olabiliyor...
Bu durum cepport un satış politikası değişikliği ise birşey diyemem... Fakat CEPPORT gibi güvenilir ve XİAOMİ cihazlar konusunda bilirkişi sayılabilecek bir firmanın fiyat performans konusundaki tahtını tekrar geri alması gerektiğini düşünüyorum ve durumu forum ileri gelenlerinin bilgisine sunuyorum...

Üst Alt