Carrier Logo

pegasus1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
pegasus
Cihazım
SamsungNote5
Konular
3
Arkadaşlar miui romlarda kullandığımız operatörün logosunu ekranın Sol üst köşesine koyabiliyoruz. Rom içinde kayıtlı onlarca operatör var ama Avea ve Turkcell yok. Vodafonlular daha şanslı Global bir marka olduğu için. Ben avea logosunu yerleştirmek istedim ama istediğim gibi olmadı. Hatta bu işlemden sonra mi-tools un o özelliği hata verdi içine girip.silemedim. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz. Öncelikle ölçüyü bilmek lazım ve tabanı şeffaf Logo lazım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Cvp: Carrier Logo

pegasus1907' Alıntı:
Arkadaşlar miui romlarda kullandığımız operatörün logosunu ekranın Sol üst köşesine koyabiliyoruz. Rom içinde kayıtlı onlarca operatör var ama Avea ve Turkcell yok. Vodafonlular daha şanslı Global bir marka olduğu için. Ben avea logosunu yerleştirmek istedim ama istediğim gibi olmadı. Hatta bu işlemden sonra mi-tools un o özelliği hata verdi içine girip.silemedim. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz. Öncelikle ölçüyü bilmek lazım ve tabanı şeffaf Logo lazım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Hocam eklentideki iconlardan 38x48 olanını apk içindeki xhdp klasörüne, 32x38 olanıda hdpi klasörüne atın, "üzerine yazılsın mı?" Uyarısına evet diyin ve apk yı zipsigner ile imzalayın. Yüklü mi-tools'u kaldırıp yerine imzaladıgınız mitoolsu yükleyin. Gerekli tercihleri yaptıktan sonra telefonu yeniden başlatın..

Oyla:

pegasus1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
pegasus
Cihazım
SamsungNote5
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
:o Bilgi için teşekkürler ama sen de çok oldun ama demezsen avea nın google wallet ten çalıntı yeni amblemini verebilşrsen süper olur. Ayrıca bu APK klasörü Systemin içinde ki APK mı

Oyla:

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128

pegasus1907' Alıntı:
:o Bilgi için teşekkürler ama sen de çok oldun ama demezsen avea nın google wallet ten çalıntı yeni amblemini verebilşrsen süper olur. Ayrıca bu APK klasörü Systemin içinde ki APK mı

Sistemin içindeki degil, mi-tool uygulaması içindeki hdpi ve xdpi klasörlerine atacaksınız.. daha sonra apk'yı imzalayıp yükleyeceksiniz. yüklemeden daha önce yüklü mi-tool'su kaldırın çünkü üstüne yüklemeye çalışırsanız hata verir..

Yeni logoyu ayarlamaya çalışırım..

Oyla:

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128

Ethnic' Alıntı:
pegasus1907' Alıntı:

Sistemin içindeki degil, mi-tool uygulaması içindeki hdpi ve xdpi klasörlerine atacaksınız.. daha sonra apk'yı imzalayıp yükleyeceksiniz. yüklemeden daha önce yüklü mi-tool'su kaldırın çünkü üstüne yüklemeye çalışırsanız hata verir..

Yeni logoyu ayarlamaya çalışırım..

Oyla:

pegasus1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
pegasus
Cihazım
SamsungNote5
Konular
3
Çok teşekkürler. Becerirsem görüntüyü burada yayınlarım. Bence çok hoş duruyor telefon ekranında Logo resmi

Oyla:

pegasus1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
pegasus
Cihazım
SamsungNote5
Konular
3

Söylediğin gibi yapamadım devamlı hata verdi. Ben de verdiğin logoyu Own carrier logo kısmında direkt olarak seçtim ve oldu. Teşekkürler Logolar için.

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
125

Bu konu benim için çook faydalı oldu bende FENERBAHÇE logosu koymayı planlıyordum..

Oyla:

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128

pegasus1907' Alıntı:
Söylediğin gibi yapamadım devamlı hata verdi. Ben de verdiğin logoyu Own carrier logo kısmında direkt olarak seçtim ve oldu. Teşekkürler Logolar için.

Rica ederim. Güzel görünüyor..:)

Oyla:
Üst Alt