Diğer Canavar geldi

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Bildiğim kadarıyla öyle.
Ama şahsen benim için önemli olan Ana kamera özellikleri ve kabiliyeti. Diğer sensörler 10 de bir işe yarıyor. Ana kamera konusunda da Mi 10T Pro modelinin üstün geleceğini düşünüyorum.
Hayırlısıyla kutuyu açsak kıyaslayacağım :D buraya paylaşırım inşallah

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11t pro,Mi14
Konular
80
Eyvallah kardeşim :) Arkadaşa aldık. Bugün karşılaştıracağız mi note 10 ile.
Hocam kurban olayım mi note 10 la bu cihaz karşılaştırması ne alaka ..mi note 10 108mp olsa nolur...mi10tpro da sd865 var..kamera yazılımı daha iyi..ikiside 108mp olsada..ayrıca tpro da Samsung hmx sensor var

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Hocam kurban olayım mi note 10 la bu cihaz karşılaştırması ne alaka ..mi note 10 108mp olsa nolur...mi10tpro da sd865 var..kamera yazılımı daha iyi..ikiside 108mp olsada..ayrıca tpro da Samsung hmx sensor var
Dostum ne diye kurban oluyorsun ? işlemciyi kıyasladığımızı kim söyledi ? Hayır SD865 ile SD730G ayrımını yapamayacak insanlar mıyız biz ? Mi note 10da da samsung Isocell HMX Bright sensör var. kameraları kıyaslayacağım ben, Youtubede milyonlarca kamera kıyaslama videosu var Aptal mı bu adamlar kıyaslıyorlar ? o Zaman kimse kıyaslamasın incelemesin. Bu nasıl mantık ?

Hassan23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
p8 lite
Konular
1
Dostum ne diye kurban oluyorsun ? işlemciyi kıyasladığımızı kim söyledi ? Hayır SD865 ile SD730G ayrımını yapamayacak insanlar mıyız biz ? Mi note 10da da samsung Isocell HMX Bright sensör var. kameraları kıyaslayacağım ben, Youtubede milyonlarca kamera kıyaslama videosu var Aptal mı bu adamlar kıyaslıyorlar ? o Zaman kimse kıyaslamasın incelemesin. Bu nasıl mantık ?
mi 10t alma yönündeyimde bulamadım cihazı bir türlü

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70

Hassan23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
p8 lite
Konular
1
Yakın zamanda stoklara gelecekmiş hemen tükendi güzel cihaz tavsiye ederim.
hiç mi storeden alışveriş deneyiminiz oldumu iatanbuldaki mi shoptan konyadaki mi shop a telefon getirebilir miyim bilgin varmı

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
hiç mi storeden alışveriş deneyiminiz oldumu iatanbuldaki mi shoptan konyadaki mi shop a telefon getirebilir miyim bilgin varmı
Ben mi note 10u hepsiburadadan aldım. Satıcısı mi storeydi ama gidip birebir mağazadan almadım. Ben kocaelideyim burada da mi store yeni açıldı. 2 gün oldu daha. Yani ordan oraya getirirler mi bilmiyorum ama sanmıyorum. Her store kendi bünyesindeki ürünü satar.

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11t pro,Mi14
Konular
80
kamera işlemciyle bir çalışır yazımda işlemci kıyaslaması yapmadım.ikisindede 108mp olsada tpro sd865 dedım. bosuna bir açıklama olmus

katip38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Şaki
Cihazım
Mi8 Se
Konular
28
Hayırlı olsun kardeşim

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
kamera işlemciyle bir çalışır yazımda işlemci kıyaslaması yapmadım.ikisindede 108mp olsada tpro sd865 dedım. bosuna bir açıklama olmus
Valla boşa tantana yapan sensin kardeşim. Kurban olayım vs diye konuya giriyorsun ben kamera kıyaslaması yaptığımı söylüyorum sen işlemci diyorsun hala.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayırlı olsun kardeşim
Eyvallah başkan sağolasın.

Üst Alt