Yardım Can Sıkan Dokunmatik Sorunu Poco F1

m.murat2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Muhammed
Cihazım
Pocophone F1
Bi süredir dokunmatik sürekli takılıyor bazen basmıyor filan cidden can sıkmaya başladı bu durum. Bu durumu yaşayan arkadaşlar da var galiba nasıl bi çözüm buldunuz nasıl çözebilirim bu sorunu. Garantiye mi göndermeliyim yoksa

alperbostan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Alper
Cihazım
Pocophone F1
hocam ben 8 aydır bu sıkıntıyı çekiyorum gidip iade edeceğim sırf ekran değil bir sürü problemi var bu telefonun fakat o kadar üşeniyorum ki gidicem iade edicem 1-2 hafta süre verip test edecekler sonra gerçekleştirecekler falan uzun iş.ama bence garantiye yolla düzelmesse iade et

Skylonely61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Muammer
Cihazım
Mi 8SE
bir haftadır kullanıyorum hiç öyle bir problem yaşamadım nerelerde basmama ve takılma sorunu yaşıyorsunuz

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
6-8 ay arasi oldu bende kullanıyorum hic rastlamadim, ilk aldığımda sanki var gibiydi güncellemeler ile gitti.

byblt

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Garantiye gönder en kısa zamanda sonrası sıkıntıya girebilir

Orf3e

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Selam hemen altinda bende soru actim bilmiyorum ne yapicam ankarada kvk ya gondermeyi dusunuyorum en sonunda ama teknik servis soyguncu diyorlar umarim yazilimsaldir ve en kisa suurede guncelleme gelir kanser olmamak elde degil anliyorum durumunu

m.murat2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Muhammed
Cihazım
Pocophone F1
Selam hemen altinda bende soru actim bilmiyorum ne yapicam ankarada kvk ya gondermeyi dusunuyorum en sonunda ama teknik servis soyguncu diyorlar umarim yazilimsaldir ve en kisa suurede guncelleme gelir kanser olmamak elde degil anliyorum durumunu
bi sonraki güncelleme de de düzelmez ise garantiye yollarım artık çünkü cidden can sıkmaya başladı

Üst Alt