Yardım Camera2API sonrası telefon açılmıyor

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco F2 pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Sürüm Miui 9
Telefon Modeli
Mi4w
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
SuperSu uygulaması ile rootlu cihazımın rootunu kaldırıp twrp üzerinden Magisk ile rootladım. Forumda verilen Camera2API modülünü indirip program içinden yükledim. Yeniden başlat dedikten sonra mi ekranında kaldı,açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
TWRP'den yükleyip cihazınızı açın, o kurduğunuz modülün tikini kaldırın yeniden başlatın olur büyük ihtimalle kurduğunuz modül sizin cihaza uyumlu değildi.

Oyla:

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco F2 pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11
TWRP'den yükleyip cihazınızı açın, o kurduğunuz modülün tikini kaldırın yeniden başlatın olur büyük ihtimalle kurduğunuz modül sizin cihaza uyumlu değildi.
MIUI 9 kullanıyorum, magisk apk yükledim, zip i de twrp den flaşladım. İlk seferinde sorunsuz oldu. Sonra forumda verilen camera2apı modülünü indirdim, Uygulama içinden yükledim ve uygulama içinden yeniden başlat dedim böyle bir sorun oldu yani cihaz açılmadı. Daha sonra forumda magisk silme buldum, Flash belleğe atarak twrp den flaşladım telefon açıldı. Magisk uygulaması tamamiyle kalktı, yani dediğiniz gibi magisk unroot yükleyince apk modül kalmıyor ortada. Daha sonra aynı şekilde magisk yükleyeyim dedim apk yükledim twrp den flaşladım, bu sefer yine cihaz açılmadı (modül felan yok), ben yine twrp den magisk i Sildim ve açtım telefonu ve şimdi rootsuz kullanıyorum. Yardımınız için teşekkür ederim ama sorunumu çözdüm

Oyla:
Üst Alt