Diğer Camera2api desteği

bestdelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yeterli
Cihazım
Mi not 3
Konular
6
Dün firmaya note 3 için gelecek olan güncellemelerde camera2api desteği olup olmadığını sormuştum, bugün firmadan dönüş yaptı mesajı sizinde paylaşıyorum, umarım diğer arkadaşlarda camera2api desteği için talepte bulunur, ne kadar çok talep olursa bu desteğin gelmesi yüksek olur diye düşünüyorum.

Hi,

Thank you for contacting Xiaomi Customer Support. I am Aman and understand that you wish the camera 2 API support with the new update in Xiaomi MI Note 3.

We at Xiaomi always work hard and strive to provide our customers with the best quality products. Thank you for sharing your feedback with us. Your feedback is very valuable to us. However, I will record this as your feedback and surely will share your valuable feedback with our concerned authorities so that we may help you accordingly regarding the same in the future. I hope your bond with Xiaomi stays forever and we walk a long distance together.

For any further query, feel free to contact us.

Regards,
Aman
Xiaomi Customer Support

guvenayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
guven
Cihazım
mi 9 se
Konular
16
Dostum keşke Türkçesinide ekleseydin

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
Ne yazdığını nereye nasıl yazdığını da paylaş bizde aynı isteği gönderelim

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bestdelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yeterli
Cihazım
Mi not 3
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelen mailin Türkçesi
Merhaba,

Xiaomi Müşteri Desteği ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Aman Aman ve kamera 2 API'nin Xiaomi MI Not 3'teki yeni güncelleme ile desteklenmesini istediğinizi anlıyorum.

Xiaomi olarak biz her zaman çok çalışıyoruz ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Görüşleriniz bizim için çok değerli. Bununla birlikte, bunu geri bildiriminiz olarak kaydedeceğim ve değerli geri bildirimlerinizi ilgili makamlarımızla paylaşacağım, böylece gelecekte de bu konuda size yardımcı olabiliriz. Umarım Xiaomi ile olan bağınız sonsuza kadar kalır ve birlikte uzun bir mesafeye yürürüz.

Başka bir sorgu için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Saygılarımızla,
Bir adam
Xiaomi Müşteri Desteği
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada mail adresi
service.global@xiaomi.com

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Mı.com forumunda okuduğum bir yazıda halihazırda camera2api desteği olan cihazlar haricinde miui11 ile sadece redmi serisi cihazlara da geleceği yazıyordu . Yani mi6 ve aynı yıl çıkan telefon serilerinde yine kapalı gelecek büyük ihtimalle.

Üst Alt