Rom CalyxOs 4.2.0 UNOFFICIAL| A13

schalke84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
Microsoft Launcher kullanabilirsiniz onun dışında Android 13'e henüz launcherler pekte tasarlanmadi ihtiyaçlarınızı karşılayacak.
Tam uyumlu Twrp hangisi bir türlü bulamadım yükleyebilsemde. Şimdi Miui roma döneceğim, formatlama yapamıyorum. 2 adet system dosyası görünüyor WİPE bölümünde. Hata veriyor. Bu romu zorla bana kullandıracak TWRP :D Bir hafta deneyeyim bakalım.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Tam uyumlu Twrp hangisi bir türlü bulamadım yükleyebilsemde. Şimdi Miui roma döneceğim, formatlama yapamıyorum. 2 adet system dosyası görünüyor WİPE bölümünde. Hata veriyor. Bu romu zorla bana kullandıracak TWRP :D Bir hafta deneyeyim bakalım.

İki adet system görünmesi normal. Muhtemelen salt okunur bir romdasiniz ve romunuz erofs kullanıyor, erofs romda salt okunur tasarlandığı için sadece okuma yapabiliyor silme yapamıyor. Resmi twrp sürümü yükleyip wipe yapabilirsiniz ya da sistemi wipe yapmadan direkt üzerine kurabilirsiniz, twrp zaten kendisi siler. Android 11'li bir Miui Roma dönecekseniz resmi Twrp'yi kullanın. Davinci twrp yazarsanız Google'a zaten çıkar.

Android 12'li bir rom kullanacaksanız bu Twrp'yi yükleyin
Recovery - Android 12 Destekli STWRP | Unoffical

Bu rom ise FBEv2 destekli olduğu için konuda ki linkte önerdiğim twrp'nin fbev2 versiyonunu kullanmanız gerekiyor.

Sistemi silerken sorun yaşıyorsanız, silmeyin. Üstüne kurun. Cihaz zaten kendisi siler. Kurmak istediğiniz Twrp'yi kuracağınız Roma göre seçmeniz gerek.

Üst Alt