Soru Call Of Duty mobile için rom önerisi

alaattinasal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alaattin
Cihazım
mi 5s
Konular
13
memnun musun hocma rom'dan ?
ea dan memnumdum. Ama bir önceki mesajda belirttiğim durum başıma geldi. Son model bir cihazda bu şekilde geçmeyen bir bug veya hata olması kabul edilemez olduğunu düşünüp stock f5 pro global yazılımına geçtim. Ha bunu beğenmiyorum ama hala şöyle kafamı arkaya yaslayıp rahat kullanabileceğim sorunsuz yada en azından ufak tefek sorunları olan bir custom rom bulamadım. LineageOs çıkmış ama oda unoffical. Bir gelse şöyle arrow cdroid veya evulotionx filan. Ama niyeyse bu cihaza daha resmi bir custom rom yok hiç.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
ea dan memnumdum. Ama bir önceki mesajda belirttiğim durum başıma geldi. Son model bir cihazda bu şekilde geçmeyen bir bug veya hata olması kabul edilemez olduğunu düşünüp stock f5 pro global yazılımına geçtim. Ha bunu beğenmiyorum ama hala şöyle kafamı arkaya yaslayıp rahat kullanabileceğim sorunsuz yada en azından ufak tefek sorunları olan bir custom rom bulamadım. LineageOs çıkmış ama oda unoffical. Bir gelse şöyle arrow cdroid veya evulotionx filan. Ama niyeyse bu cihaza daha resmi bir custom rom yok hiç.
Cihaz daha taze,emin olun Redmi K60 a binbir türlü rom çıkacaktır.

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
20
testler de ve oyunlarda daha yüksek fps ve daha az ısınma. Ancak dün sabah başıma bir olay geldi. Hiçbir video instagram youtube dahil açılmamaya başladı bir an içinde. Yeniden başlatma vs. denedim. Sonra bu iş böyle olmaz dedim F5 PRO GLOBAL stock romu yükledim.
Aynı problemi K60 Pro EU ROM da yaşamıştım. Romu değiştirince düzeldi.

Üst Alt