Soru Call Of Duty mobile için rom önerisi

alaattinasal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alaattin
Cihazım
mi 5s
Konular
13
Arkadaşlar k60 cihazım var. Global / eea / tr / ve china stock yazılımları denedim. Aralarında en stabil ve en iyisi kesinlikle CHİNA yazılımı idi.
Hatta o kadar iyiydi ki 5 saat tek şarjla full CDM oynadım. Aralıksız 5 saat kusursuz deneyimdi.

Ancak çinçe çıkan sürekli bildirimler ve türkçe desteği olmaması beni baya yordu.

Custom romda sadece 2 tane var ve o ikisi de tam olarak stabil değil. Derpferst ve pixel unoffical. / Lakin ikisini de denemedim deneyenler varsa yorumlarını bekliyorum.

Miui tabanlı EU romu denedim ancak beğenmedim. Elite romu ise birazdan indireceğim.

Şimdi cdm için fps kilidi olmadan yani 120 fps sonuna kadar alabileceğim ve en ideal pil süresine sahip rom öneriniz varsa yazarsanız, ben ve bu konuyu okuyacak diğer kişiler için güzel olur.

eromer1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Arkadaşlar k60 cihazım var. Global / eea / tr / ve china stock yazılımları denedim. Aralarında en stabil ve en iyisi kesinlikle CHİNA yazılımı idi.
Hatta o kadar iyiydi ki 5 saat tek şarjla full CDM oynadım. Aralıksız 5 saat kusursuz deneyimdi.

Ancak çinçe çıkan sürekli bildirimler ve türkçe desteği olmaması beni baya yordu.

Custom romda sadece 2 tane var ve o ikisi de tam olarak stabil değil. Derpferst ve pixel unoffical. / Lakin ikisini de denemedim deneyenler varsa yorumlarını bekliyorum.

Miui tabanlı EU romu denedim ancak beğenmedim. Elite romu ise birazdan indireceğim.

Şimdi cdm için fps kilidi olmadan yani 120 fps sonuna kadar alabileceğim ve en ideal pil süresine sahip rom öneriniz varsa yazarsanız, ben ve bu konuyu okuyacak diğer kişiler için güzel olur.
China romunu google uygulamarı ile kullandınız mı? Bir de eea romunda arama uygulaması google nin mi yoksa miui mi? Poco f5 pro kullanıyorum. China rom kullanmak istiyorum stabilite açısından. Öneriniz nedir kullanılır mı?

Poco F5 pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alaattinasal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alaattin
Cihazım
mi 5s
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
China romunu google uygulamarı ile kullandınız mı? Bir de eea romunda arama uygulaması google nin mi yoksa miui mi? Poco f5 pro kullanıyorum. China rom kullanmak istiyorum stabilite açısından. Öneriniz nedir kullanılır mı?

china romunda google play vardı. Kendi mağazası gibi bir yerden güncelleyince geliyor. eea da arama google arama uygulaması. Dediğim gibi sürekli çince bildirimler ve türkçe desteği yok. Ama mükkem şarj süresi ve stabilite var. Zaten bu cihaz F5 PRO dan daha iyi. Ayrıca bütün custom romlar china sürümü esas alınarak yapılmış. Yani şuanda en iyisi o. Ancak ben fps kilidi sebebiyle başka bir rom arıyorum.

Taha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
14
Çin romunda sorun dil ise multilanguages.zip magisk yüklediniz mi

eromer1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
china romunda google play vardı. Kendi mağazası gibi bir yerden güncelleyince geliyor. eea da arama google arama uygulaması. Dediğim gibi sürekli çince bildirimler ve türkçe desteği yok. Ama mükkem şarj süresi ve stabilite var. Zaten bu cihaz F5 PRO dan daha iyi. Ayrıca bütün custom romlar china sürümü esas alınarak yapılmış. Yani şuanda en iyisi o. Ancak ben fps kilidi sebebiyle başka bir rom arıyorum.
Teşekkürler bilgi için

alaattinasal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alaattin
Cihazım
mi 5s
Konular
13
Çin romunda sorun dil ise multilanguages.zip magisk yüklediniz mi
hocam bildirimler vs. hep çince geliyor. Yani asıl dil ingilizce ama çince her yerde var. Birde gereksiz bir sürü çin uygulaması da cabası. Ama o kadar uygulama varken nasıl o kadar stabil şaşırıyorum. Alarm uygulaması bile yoktu ama gerkesiz herşey vardı. Bu çinliler çok fena.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

EA rom öneririm.
ea rom çok iyi geldi. Şuana kadar aldığım en iyi sonuçlar. öneri için sağolun.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-11-14-19-08-18-115_com.antutu.ABenchMark.jpg
    Screenshot_2023-11-14-19-08-18-115_com.antutu.ABenchMark.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_2023-11-14-18-31-39-962_com.primatelabs.geekbench6.jpg
    Screenshot_2023-11-14-18-31-39-962_com.primatelabs.geekbench6.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2023-11-14-17-43-28-149_com.glbenchmark.glbenchmark27.jpg
    Screenshot_2023-11-14-17-43-28-149_com.glbenchmark.glbenchmark27.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 32

Leventtaka6161

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Levent ermiş
Cihazım
K40 gaming
Meslek
Kurye
Konular
4
hocam bildirimler vs. hep çince geliyor. Yani asıl dil ingilizce ama çince her yerde var. Birde gereksiz bir sürü çin uygulaması da cabası. Ama o kadar uygulama varken nasıl o kadar stabil şaşırıyorum. Alarm uygulaması bile yoktu ama gerkesiz herşey vardı. Bu çinliler çok fena.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ea rom çok iyi geldi. Şuana kadar aldığım en iyi sonuçlar. öneri için sağolun.
Fark nedir ?

alaattinasal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alaattin
Cihazım
mi 5s
Konular
13
testler de ve oyunlarda daha yüksek fps ve daha az ısınma. Ancak dün sabah başıma bir olay geldi. Hiçbir video instagram youtube dahil açılmamaya başladı bir an içinde. Yeniden başlatma vs. denedim. Sonra bu iş böyle olmaz dedim F5 PRO GLOBAL stock romu yükledim.

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
testler de ve oyunlarda daha yüksek fps ve daha az ısınma. Ancak dün sabah başıma bir olay geldi. Hiçbir video instagram youtube dahil açılmamaya başladı bir an içinde. Yeniden başlatma vs. denedim. Sonra bu iş böyle olmaz dedim F5 PRO GLOBAL stock romu yükledim.
memnun musun hocma rom'dan ?

Üst Alt