Yardım Call of duty bağlantı kopma sorunu

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
S. Aleyküm arkadaşlar. Call of duty geçen yapılan güncelleme den önce ki büyük güncelleme den beri WiFi de sorun yaşıyorum oyunda iken yaklaşık 10sn de bir kopuyor bağlantı anında geri bağlanıyor bu böyle sürekli 10sn de bir tekrar ediyor taki mobile geçene kadar. Başka kimse de var mı bu sorun. Oyunu sildim tüm verileri temizleyip kaldırdım tekrar kurdum üzerine güncelle aldı ama sonuç aynı. Anlaşılan sorun benim WiFi ile cihazla alakalı. Çözümü var mı acaba bilen var mı.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Güncelleme sonrası bende de sorunlar oldu. Sorunları oyunu tamamen kaldırıp sıfırdan kurarak çözdüm. Yeni güncellemeyi beklemek lazım ya da benim gibi sıfırdan kurulum.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Güncelleme sonrası bende de sorunlar oldu. Sorunları oyunu tamamen kaldırıp sıfırdan kurarak çözdüm. Yeni güncellemeyi beklemek lazım ya da benim gibi sıfırdan kurulum.
Hocam ben de sıfırdan kurdum. Tüm verileri temizledim. Ama nafile. WiFi de sorun devam ediyor. Acaba başka bir nedeni mi var.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Aynı sorun bende de var, oyunda aşırı ping oluyor adam beni vurup geçmiş çoktan, yeni sezon olduğu için güncellemlerle çözeceklerini düşünüyorum.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Hocam ben de sıfırdan kurdum. Tüm verileri temizledim. Ama nafile. WiFi de sorun devam ediyor. Acaba başka bir nedeni mi var.
Bende sorun çözüldü. Belki modem kaynaklı da olabilir. Modemi ve dns adresinizi kontrol edin.

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Lag fix config dene youtube a yaz güncel bulursun. Zend codm ya da Nikto cod.

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
Aynı sorun 2-3 aydır bende mevcut oyun sildim yükledim, telefon formatlayıp yükledim, Hard reset attım gene olmadı. Servis sağlayıcı değiştim yine de sorun devam etti, ancak komşunun 8 megabitlik internetine bağlandığım zaman canavar gibi (=

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Aynı sorun 2-3 aydır bende mevcut oyun sildim yükledim, telefon formatlayıp yükledim, Hard reset attım gene olmadı. Servis sağlayıcı değiştim yine de sorun devam etti, ancak komşunun 8 megabitlik internetine bağlandığım zaman canavar gibi (=
Hocam benim modem den olduğunu tespit ettim. Telekom ile görüştüm modem değişti biraz ısrar falan ettim tabi. Sonuç 10 numara. Sorun modem ile alakalı imiş. Düşünsene modem sadece oyunda sorun yaşatıyor. Başka hiç bir sorun yoktu harika bir modemim vardı. Oyun yüzünden değiştim.

Üst Alt