Rom [By Greeshan] [ Redmi Note 9S] MIUI 12 Hindistan Stabil 12.0.1.0 [Android 10]

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Maalesef hernekadar ayarlar hakkında kısmında 9s olarak görünsede gmail güvenlik mesajında şöyle diyordu "Google Hesabınızda az önce yeni bir Redmi Note 9 Pro cihazından oturum açıldı. bla bla bla" :S

Bu neden önemli derseniz benim satın alınmış birkaç uygulamam var ve sorun çıkıyor.

Ayrıca ses bir tık zayıf.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Evet, gmail de kontrol ettiğimde 9 pro olarak gözüküyor :S;(
Maalesef hernekadar ayarlar hakkında kısmında 9s olarak görünsede gmail güvenlik mesajında şöyle diyordu "Google Hesabınızda az önce yeni bir Redmi Note 9 Pro cihazından oturum açıldı. bla bla bla" :S

Bu neden önemli derseniz benim satın alınmış birkaç uygulamam var ve sorun çıkıyor.

Ayrıca ses bir tık zayıf.

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
solanercan Benim açımdan çok sıkıntı değil ad olayı ama ses olayı önemli. Rahatsızlık verecek kadar mı zayıf ses hocam ?

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
solanercan Benim açımdan çok sıkıntı değil ad olayı ama ses olayı önemli. Rahatsızlık verecek kadar mı zayıf ses hocam ?
İşteyim ve kulaklığım yanımda değil kulaklık deneyemedim ama zil sesi şiddeti miuimix romdaki kadar değil.
Özelleştirmeler Türkçe değil. Sarı sayfalar ve mideamon gibi gereksiz uygulamalar çıkarılmamış. Tarayıcı, posta uygulamalarını kaldiracağına onları kaldırsaymiş. Kaydırma ve tıklamalar sanki hafif sarhoş gibi. :) Emin olamadım sanırım dokunma hassasiyeti yükseltilmiş. Hızlı ama dediğim gibi hafif sarhoşluk var.

Yanlız pil olarak hem MIUI 12 hem eu 12 den iyi miuimix ile aynı.

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
İşteyim ve kulaklığım yanımda değil kulaklık deneyemedim ama zil sesi şiddeti miuimix romdaki kadar değil.
Özelleştirmeler Türkçe değil. Sarı sayfalar ve mideamon gibi gereksiz uygulamalar çıkarılmamış. Tarayıcı, posta uygulamalarını kaldiracağına onları kaldırsaymiş. Kaydırma ve tıklamalar sanki hafif sarhoş gibi. :) Emin olamadım sanırım dokunma hassasiyeti yükseltilmiş. Hızlı ama dediğim gibi hafif sarhoşluk var.

Yanlız pil olarak hem MIUI 12 hem eu 12 den iyi miuimix ile aynı.

Anladım, çok teşekkür ediyorum. Yes~~ Hayır geceler dilerim hocam..

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Anladım, çok teşekkür ediyorum. Yes~~ Hayır geceler dilerim hocam..
MiuiMiX kullanmadım hocam ama ses olarak global ile aynı ses düşüşünü hiç hissetmedim (Kulaklık ile de denedim)
Ayarlar Türkçe artı olarak gelen özellikler ingilizce.
Sarhoşluk animasyon ile alakalı, animasyonları kaldırınca herhangi bir sıkıntı olmuyor.

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Tabi yanlış anlaşılmasın. Maksadım romu kötülemek değil. Neyi varsa yazmak.
Halihazırda hız olarak bu güne kadar yapılmış en seri rom. Pil açısından gene öyle, bulabileceğiniz en iyi iki romdan biri.
Keşke Endonezya tabanlı olsa idi. O zaman başka rom kullanmazdım.

Deep16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdogan
Cihazım
9s
Konular
0
Choromeden nete girerken biraz bekletiyor. Hindistan 12 rom ile alakali bi durummu bu?

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
romu kurdum ama kurulumda istenilenleri yapmama rağmen fastboot modunda takılı kaldı açılmıyor telefon. yeniden yapıcam bakalım nerde hata yaptık.

düzenleme: flashlama işlemi tamamlanınca direkt reboot yapmıştım sanıırm onun için loopa girmiş cihaz. tekrar kurup flashlama bitince wipe yaptıktan sonra reboot yaptım açıldı şu an.
bu arada teşekkürler konu için ellerine sağlık.

Üst Alt