Rom [By Greeshan] [ Mi 9T/Redmi K20] MIUI 12 Global Stabil 12.0.5.0 V2 [Android 10]

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
En son format date yapmama rağmen hala fastboot a atıyor eskiden kurduğum romu şimdi kuramıyorum.Nasıl çözerim bu sorunu ?
En son fastboot a düştüğünde aşağı konudaki aracı yükleyin. Büyük ihtimal açılacaktır cihaz. Miui custom - AOSP - Miui global rom birbirleri arası geçişlerde bu hatayı veriyor. Greeshan aslında Miui global rom.

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Arkadaşlar, OneOs'dan greeshan'a geçmek istiyorum. Ancak bilgisayarım yok. O yüzden sadece twrp ile( Orange fox) 4 wipe yapıp geçmeyi düşünüyorum. Sorun yaşar mıyım acaba?

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Arkadaşlar, OneOs'dan greeshan'a geçmek istiyorum. Ancak bilgisayarım yok. O yüzden sadece twrp ile( Orange fox) 4 wipe yapıp geçmeyi düşünüyorum. Sorun yaşar mıyım acaba?
Format data yapacağınız için, usb otg kullanmanız ve rom paketini önceden indirmiş olmanız gerekir. Konuyu okursanız, nadir olarak bootloopta kalanlar olmuş. Bilginize.

Emrekrks0

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9t
Konular
34
öyle bir şey denemeyini sakın ya usb alın yada gidin internet cafe de işinizi halledin telefonsuz kalmayın

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
öyle bir şey denemeyini sakın ya usb alın yada gidin internet cafe de işinizi halledin telefonsuz kalmayın
Format data ve 4 wipe ile romu kurdum. Güncelleme gelmiş, download diyince greeshan sitesine atıyor. Orada da bi türlü indiremedim romu.

Emrekrks0

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9t
Konular
34
Format data ve 4 wipe ile romu kurdum. Güncelleme gelmiş, download diyince greeshan sitesine atıyor. Orada da bi türlü indiremedim romu.

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Buna basın
Hocam romu kurdum ama şöyle bi sıkıntı var. WhatsAppı açınca kamera uygulaması da açılıyor bazen. Çift dokunarak uyutmaya çalışınca rastgele bi uygulama açıyor. Ve Pubg oynarken dürbün açınca aşırı aim kayıyor. OneOs'da böyle değildi. Bunun bi ayarı mı var

Emrekrks0

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9t
Konular
34
Hocam romu kurdum ama şöyle bi sıkıntı var. WhatsAppı açınca kamera uygulaması da açılıyor bazen. Çift dokunarak uyutmaya çalışınca rastgele bi uygulama açıyor. Ve Pubg oynarken dürbün açınca aşırı aim kayıyor. OneOs'da böyle değildi. Bunun bi ayarı mı var
Romu kullanan birine sorsak daha iyi olur

Üst Alt