Rom Bütün romları denedin olmadı mı?

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
Selamlar
Global,eu,room,corvus,revulation os vs vs birçok rom denedim şebeke sorunu oluyordu cihazım global eksikler vardı ilk başta romlar güzel geliyor ama sonra patatese bağlıyor telefonun ilk başta elime aldığım sürüme döndürmek istedim twrp ile kuruca hata aldım dokunmatik kullanilmaz hale geldi ORANGE FOX ile temiz kurulum yapip global stabil 10.3.2.0 PEKMİXM kurdum dünya varmış.eu stabil 11.0.4 bile hikaye bence iyi forumlar.
Önemli not:Sadece orange fox sorunsuz kuruyor eski sürüm romları.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Selamlar
Global,eu,room,corvus,revulation os vs vs birçok rom denedim şebeke sorunu oluyordu cihazım global eksikler vardı ilk başta romlar güzel geliyor ama sonra patatese bağlıyor telefonun ilk başta elime aldığım sürüme döndürmek istedim twrp ile kuruca hata aldım dokunmatik kullanilmaz hale geldi ORANGE FOX ile temiz kurulum yapip global stabil 10.3.2.0 PEKMİXM kurdum dünya varmış.eu stabil 11.0.4 bile hikaye bence iyi forumlar.
Önemli not:Sadece orange fox sorunsuz kuruyor eski sürüm romları.
Global stabil 10.3.6.0 ve global stabil 11.0.4.0 deneyin hocam ikisinden de çok memnunum. Sadece güncel olması nedeniyle 11.0.4.0dan daha çok memnunum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kurulumu talhacker hocamın önerdiği şekilde:

Twrp kurup veriyi biçimlendir yes deyin. Gelişmiş temizlikten hepsini seçin wipe yapın. Reboot menüsünden cihazı kapatın. Fastboot modda açın telefonu indirdiğiniz tgz uzantılı romu mi flash ile kurun.

Fark öyle böyle değil hocam. Otadan 11 güncelleyip kullandım, temiz kurulum ile 11 kullandım dağlar kadar fark var. Sadece dediğim şekilde kurun farkı görün hocam. Launcheri kesinlikle ama kesinlikle güncellemeyin.

Bana sorarsanız en iyisi 11.0.4.0 ben şuan sırf gcam için eu 11.0.4.0'dayım kasma donma çok. Gcam globale kurulsaydı düşünmeden geçerdim.

Son düzenleme:

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
Global stabil 10.3.6.0 ve global stabil 11.0.4.0 deneyin hocam ikisinden de çok memnunum. Sadece güncel olması nedeniyle 11.0.4.0dan daha çok memnunum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kurulumu talhacker hocamın önerdiği şekilde:

Twrp kurup veriyi biçimlendir yes deyin. Gelişmiş temizlikten hepsini seçin wipe yapın. Reboot menüsünden cihazı kapatın. Fastboot modda açın telefonu indirdiğiniz tgz uzantılı romu mi flash ile kurun.

Fark öyle böyle değil hocam. Otadan 11 güncelleyip kullandım, temiz kurulum ile 11 kullandım dağlar kadar fark var. Sadece dediğim şekilde kurun farkı görün hocam. Launcheri kesinlikle ama kesinlikle güncellemeyin.

Bana sorarsanız en iyisi 11.0.4.0 ben şuan sırf gcam için eu 11.0.4.0'dayım kasma donma yok. İlk kurulumda 1 2 gün ısınma oluyor. Sonra cihaz oturuyor kendine geliyor. Şuan hiçbir problemim yok. Ama gcam globale kurulsaydı düşünmeden geçerdim.
Benim icin önemli olan 4.5g lte ms ve oyun haricinde telefonu pek kullanmiyorum bu rom daha iyi geldi bahsettiginiz gibi pc de temiz bir kurulum yaptim 11.0.4 global ama onuda begenemedim cevap icin tesekkurler.
10.3.6.0 sürümünü gözden geçireceğim.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Benim icin önemli olan 4.5g lte ms ve oyun haricinde telefonu pek kullanmiyorum bu rom daha iyi geldi bahsettiginiz gibi pc de temiz bir kurulum yaptim 11.0.4 global ama onuda begenemedim cevap icin tesekkurler.
10.3.6.0 sürümünü gözden geçireceğim.
10.3.6.0da da büyük ihtimal aynı performansı alırsınız hocam. 10da animasyon yok, 11de çok animasyon var o yüzden kasıyormuş gibi gelebilir:) Bu arada zaten rom konusu kişiden kişiye değişiyor. Ben güncellik ve akıcılık isterim 11 benim için en iyi. Siz geçişlerde daha hızlı olmasını istersiniz sizin için en iyisi 10 olur:) Neyse MIUI 12 beklemeye devam:)

Üst Alt