Anket Bütün herkez ankete katılmalı. Önemli çok zor cevap

Xiaomi Mi Samsung mu çok yorucu bir anket. Herkez için önemli..

• Samsung Galaxy A72 8/128 (4.700) TL

Oy: 6 27,3%
  • Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/128 (4.100) TL

Oy: 16 72,7%

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Ya ben şaşırdım sen saşirmaya bilirsun bu 1 2.cisi mi communty gibi miseverlerin oldu yerde Samsung'un çok oy alması garibime gitti okadar :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayır ben ve çevrem telefon alacak bu yönde karar sizin birden çok platformlarda anket başlattık sonuçlara göre alacağız emmi :) sen yurtdışı aliyonda ben guvenemedim
Birincisi hocam "SEN" değil "SİZ" diye hitap ediyoruz. İkincisi çok anket açarak en iyi cihazı bulamazsınız. Girersiniz bir karşılaştırma sitesine, aklınıza, mantığınıza, bütçenize uyan cihaz bulur tercih edersiniz.

2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız. Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildir.

MehmetEfe33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
REDMİ NOTE 9S
Konular
3
Uygunsuz Dil
Hocam her kazananı ringden düşürüp yeni kazanan bulmak amaç,o yüzden durmak yok

Üslubumuza dikkat edelim lütfen
2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız. Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildir.
Yahu babacan ne saldırganlığı saçmalama baş tacisin

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Birincisi hocam "SEN" değil "SİZ" diye hitap ediyoruz. İkincisi çok anket açarak en iyi cihazı bulamazsınız. Girersiniz bir karşılaştırma sitesine, aklınıza, mantığınıza, bütçenize uyan cihaz bulur tercih edersiniz.

Save_Mi hocama ek olarak
  • 3.1. Sitemizde sadece açık ve anlaşılır başlıklara/mesajlara izin verilmektedir.
  • 3.3. Yardım/Destek/İstek paylaşımlarında konunun özeti olan tek bir cümle başlık olarak kullanılmalıdır.
Başlıkta,imla hatası var ve konunun açılma amacı ile de uyuşmuyor maalesef.Başlığınızı daha anlaşılır şekilde düzenlemenizi rica etmek durumundayım.

MehmetEfe33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
REDMİ NOTE 9S
Konular
3
StreX, Aynen öyle....

Son anket başlığı "android mi apple mı" olur gibi haha--
Haha komiksin abi

Save_Mi hocama ek olarak
  • 3.1. Sitemizde sadece açık ve anlaşılır başlıklara/mesajlara izin verilmektedir.
  • 3.3. Yardım/Destek/İstek paylaşımlarında konunun özeti olan tek bir cümle başlık olarak kullanılmalıdır.
Başlıkta,imla hatası var ve konunun açılma amacı ile de uyuşmuyor maalesef.Başlığınızı daha anlaşılır şekilde düzenlemenizi rica etmek durumundayım.
Ya ilk defa kullanıyorum bu platformunda nasıl değiştircez yardımınız olurmu bu konuda tam bilgim yokda

Sizlere güvenip fikirlerinize sadık olduğum için bu konuyu açdim kimse ye hakaretimde yok yaş olarak büyüğüm kucumde vardır. Atamın dediği özden yürüyoruz. Büyüklerimizi saymak küçüklerin izi sevip korumak kalbini kirdiysam birinin özür dileriz

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular