Soru Bursa, Rom, Sizce

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Cihazınızın garantiden çıkacağını da biliyorsunuz değil mi ?

Eğer sorun yok derseniz ben size ücretsiz bir şekilde uzaktan yardımcı olabilirim. Çünkü basit işlemler için çok fahiş paralar isteyecekler.

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
evet hocam lakin cihaz da gerçek anlamda gereksiz uygulama var ve boşuna yer kaplıyor. Lakin işlem sonrası cihaz güvenliksiz olacak sanırım? Ben bu işlem ve işlerden anlamıyorum ama cihaz sanırım stabil çalışıyor

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
evet hocam lakin cihaz da gerçek anlamda gereksiz uygulama var ve boşuna yer kaplıyor. Lakin işlem sonrası cihaz güvenliksiz olacak sanırım? Ben bu işlem ve işlerden anlamıyorum ama cihaz sanırım stabil çalışıyor
Bence bu işlere siz hiç girmeyin. Söylediğiniz şikâyetlerinizden ve isteklerinizden anlıyorum ki bu işlemler size ilerde sorun çıkarabilir. Cihazınız güçlü bir cihaz ve şuan 12.5 sürümü çıkmak üzeredir. Yani gereksiz sistem uygulamaları vs kolaylıkla o sürümde kaldırabileceğiniz belirtiliyor. İlla o sürümü beklemeden de istediğiniz uygulamayı kaldırabilirsiniz. Gerekli tüm izinleri verdikten sonra TOOL ALL IN ONE uygulaması ile tek tek seçip telefonda ki tüm uygulamaları kaldırabiliyorsunuz sadece biraz araştırma yapın ve tavsiyemi dikkate alın.

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
Doğrudur hocam ben bu konularda biraz cahilim biraz. :/ hatta biraz değil bayağı (=
zaten miu ile tanışmam da yakın zaman içerisinde oldu. Cihazım dediğiniz gibi güçlü ama stabil konusunda problem yaşıyorum. Umarım gelecek olan güncelleme de dediğiniz gibi olur da biraz da olsa rahatlarım. Gereksiz dosyaları kskdirabjknek için uygulama bile satın aldım düşünün yani (= lakin ona bile root istedigiji sonradan öğrendim.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bence bu işlere siz hiç girmeyin. Söylediğiniz şikâyetlerinizden ve isteklerinizden anlıyorum ki bu işlemler size ilerde sorun çıkarabilir. Cihazınız güçlü bir cihaz ve şuan 12.5 sürümü çıkmak üzeredir. Yani gereksiz sistem uygulamaları vs kolaylıkla o sürümde kaldırabileceğiniz belirtiliyor. İlla o sürümü beklemeden de istediğiniz uygulamayı kaldırabilirsiniz. Gerekli tüm izinleri verdikten sonra TOOL ALL IN ONE uygulaması ile tek tek seçip telefonda ki tüm uygulamaları kaldırabiliyorsunuz sadece biraz araştırma yapın ve tavsiyemi dikkate alın.
Doğrudur hocam ben bu konularda biraz cahilim biraz. :/ hatta biraz değil bayağı (=
zaten miu ile tanışmam da yakın zaman içerisinde oldu. Cihazım dediğiniz gibi güçlü ama stabil konusunda problem yaşıyorum. Umarım gelecek olan güncelleme de dediğiniz gibi olur da biraz da olsa rahatlarım. Gereksiz dosyaları kskdirabjknek için uygulama bile satın aldım düşünün yani (= lakin ona bile root istedigiji sonradan öğrendim.
Çok geçmedi ise uygulamayı iade edebilirsiniz. Uygulamaları kaldırmak istiyorsanız da dediğim uygulamayı pc ye kurabilirsiniz.

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
4 gün oldu alalı ama zararı yok hocam, sd maid pro versiyonu. İlerde lazım olur belki. Bu arada her halde şu anda yapmam gereken güncelleme gelene kadar tavsiye etmiş olduğunuz program hakkında işlem hakkında biraz bilgi sahibj olmak.

Üst Alt