Soru Buradaki adminler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Bu işler o kadar basit değil deneme fırsatım olmadı demişsiniz denemediğiniz birşeyi paylaşmanızı pek tavsiye etmem daha geçen gün note 6 pro için port rom paylaşıldı ne oldu dersiniz 10 15 kişinin cihazı brick oldu port rom hatalı olduğu gibi brick ederken bootloader kitliyor.

Konunuzda kurulum talimatları yok vendor gerekiyo mu gerekmiyo mu belli değil sadece indirme linki ve changelog var bu denemediğiniz android 12 port romu riskli diyelimki forumda birileri yükledi cihaz brick oldu buda forumun kalitesini itibarını zedeler paylaştığınız şeyleri mümkün olduğunda test etmenizi ve kurulum talimatlarını paylaşmanızı öneririm emin olun bu forumda herkes herşeyi bilmiyor.
Sizlerde şuan bilmeden yargılıyorsunuz çünkü rom global bir sürü platformda yayınlandı. Bu forumdan çok daha büyük platformlardan bahsediyorum. Sıradan bir iş değildi ama çok fazla sorun vardı. Hocamızın eksiği veya hatası olabilir. Ben konuyu görmedim. Ama içeriği tekrar düzenlenir ve paylaşılırdı. Çözüm basit, ama konu çok yanlış yerlere gitmiş.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Sizlerde şuan bilmeden yargılıyorsunuz çünkü rom global bir sürü platformda yayınlandı. Bu forumdan çok daha büyük platformlardan bahsediyorum. Sıradan bir iş değildi ama çok fazla sorun vardı. Hocamızın eksiği veya hatası olabilir. Ben konuyu görmedim. Ama içeriği tekrar düzenlenir ve paylaşılırdı. Çözüm basit, ama konu çok yanlış yerlere gitmiş.
Ben kimseyi yargılamadım hocam öneririm veya tavsiye ederim şeklinde konuştum belliki forum kurallarına uymadığı için konusu silinmiş arkadaşımızın.
Benim cihaz icinde 10'larca rom çıkıyor ama deneyip test etmeden içime sinmeyen hiç bişey paylasmiyorum bu benim kendi düşüncem malum forumda eu romu resmi rom sananlar var aosp rom kurup içinde Xiaomi uygulamaları yok diyende oluyor bazı şeyleri bilmeyen arkadaşlarıda düşünmeliyiz bilenler zaten xda foruma telegram gruplarına bakıp kendileri risk alıyor.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Sanırım herkes konuştu, anlatılmak istenen anlatıldı. Her silinen konuyu böyle uzun uzuna tartışırsak günler yetmez. Yeni konu açan arkadaşımız Forum kuralları ve konu açma adabına uyarsa seviyeli ve iletişimi düzgün bilgi etmiş oluruz.

Dilerseniz bu konuyu burada bitirelim.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Ben yargılayayım...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Konu bu şekildeydi... Konu sahibi konuyu test etmeden rom paylaşımı yapmış. Tüm cihazlara uygun şeklinde yanlış ve mağduriyet yaratacak ifade var. Sözde! video olan ve hiç bir bilgi ve hatta başlık dahi içermeyen 6 saniyelik bir görüntü mevcut. Altında "değişiklik günlüğü" olarak belirtilen bölüm google translate ile çevrilerek ve kontrol edilmeden eklenmiş. Satıcı, önyükleme vb. bariz hatalar dahi düzeltilmeden eklenmiş. Bir de utamadan ÇEVİRDİM yazılmış...

Böyle bir konunun forumumuzda bulunmasına izin verilmesi mümkün değil. Tartışmaya, cevap yazılmasına dahi gerek yok. Çöp konu ait olduğu yere çöpe alınmış.

Aynen konu gibi böylesine bir üsluba veya suçlamaya da forumumuzda yer veremeyiz. Konu sahibinin üyeliği süresiz olarak erişime kapatılmış ve hakaret içeren mesajı kaldırılmıştır.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam anlaşılan kötü bir gün geçiriyorsunuz, kalp kırmadan önce yazdıklarınızı tekrar okumanızı tavsiye ediyorum. Büyük ihtimal bu konu 2dk'ya kilitlenecek yöneticilere olan üslubunuzdan dolayı. Her şey bu forum değil kimse burada ego tatmini de yapmıyor. Basit bir şekilde konu uygun değil düzenleyip tekrar açmanız istenmiş siz ego ego diye insanlara satasmissiniz. Konuda Note 9 Miatoll denilmiş ama Note 9 Miatoll içinde değil diye biliyorum Note 9s/pro/pro max cihazları Miatoll içinde.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

Konu kapatılırken yönetici arkadaşımızın yazdığı mesaj bu şekilde...

Konu sahibinin profiline girdiğinizde halen görünmekte. Yönetici arkadaşımız aynen sizin de yazdığınız gibi konu eksiklerini belirtmiş ve neden kapatıldığını, yeniden açılabileceğini belirtmiş. Bilmeden yargılıyorsunuz diye başladığınız cümlenizde bilmeden yargılamışsınız...

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Konu kapatılırken yönetici arkadaşımızın yazdığı mesaj bu şekilde...

Konu sahibinin profiline girdiğinizde halen görünmekte. Yönetici arkadaşımız aynen sizin de yazdığınız gibi konu eksiklerini belirtmiş ve neden kapatıldığını, yeniden açılabileceğini belirtmiş. Bilmeden yargılıyorsunuz diye başladığınız cümlenizde bilmeden yargılamışsınız...
Bana karşı tavırlı olduğunuzun farkındayım. Fakat ben konuyu görmediğimi beyan ettim. Tekrar giripte incelemedim. Açıkçası pekte önemli görmedim. Bu konu açılıp, böyle cümleler yazıldıktan sonra pekte anlam ifade etmiyordu. Olan olmuş çünkü.
Benim cevap verdiğim kişi çok kesin yargılarla konuşmuştu. Brick vesaire gibi. Bunlar inanılmaz abartı şeyler olmuş. Çünkü önceki yorumda da beyan ettim, paylaşılan rom bir sürü global grupta paylaşıldı. Fakat konu bu değil artık. Hatalar tolere edilebilirdi. Fakat konu çok farklı boyutlara gelmiş durumda. Kişi kendini haklı bile görse bu başlık atılıp, bu denli kelimeler yazılmamalıydı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben kimseyi yargılamadım hocam öneririm veya tavsiye ederim şeklinde konuştum belliki forum kurallarına uymadığı için konusu silinmiş arkadaşımızın.
Benim cihaz icinde 10'larca rom çıkıyor ama deneyip test etmeden içime sinmeyen hiç bişey paylasmiyorum bu benim kendi düşüncem malum forumda eu romu resmi rom sananlar var aosp rom kurup içinde Xiaomi uygulamaları yok diyende oluyor bazı şeyleri bilmeyen arkadaşlarıda düşünmeliyiz bilenler zaten xda foruma telegram gruplarına bakıp kendileri risk alıyor.
Yazdıklarınıza katılıyorum kesinlikle. Ben sadece brick olayına takılmıştım. Bende sizler gibi kendi cihazıma yükleyip deneyip ve sorunsuz çalışıyorsa görseller, video vesaire içerik hazırlayıp paylaşıyordum.

Son düzenleme:

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Arkadaşlar ben bu konunun daha fazla uzatılmadan kapatılması taraftarıyım . Yalnız değinmek istediğim birkaç nokta var izniniz dahilinde yazacağım. 1.Olarak: Bu foruma giren herkes ilk önce forum kurallarını okumalı hatta yöneticilerden ricam foruma yeni katılan kişiye bildirimle forum kurallarını okuması yönünde bir bildirim gönderebilirler ve bunun neden gerekli olduğuna dair bir açıklama yapılabilir. 2.Olarak: Forumda Paylaşım yaparken önce kişilerin kendisi araştırıp detaylarını öğrenip deneyerek olumlu sonuca ulaşması dahilinde yönergeleri belirterek forumda paylaşmalıdır.

Son düzenleme:

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Hocam böyle düşünceye sahip olduğunuz için üzülüyorum sorun yaşadığınız bir üye var ise yoksay diyerek bu sorunu halledebilirdiniz aksi taktirde insanların birşey öğrenmesi için zamanının büyük bölümünü buraya harcayan insanlara saygısızlık yapmak ayıptır kimsenin egoist bir tavrının olduğunu düşünmüyorum tekrardan saygılarımla iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt