Soru Buradaki adminler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Bu bölümdeki adminler sanırım egolarını tadmin etmek istiyor. Bilgi amaçlı paylaştığımız şeyleri çöpe taşıyor. Bu saatten sonra bilgi vermiyecegim sadece gördüğümü kullanırim. Ne olduğunu bilmeden çöpe taşıyan admin kim ise bence biraz daha dikkatli okusun. Deneme amaçlı paylaştım. Stabil birşey paylasmadim. Yazıdada yazdım neyse son mesajım bol forumlar

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Ben çöpe taşınan konunuzda hata görmüyorum. Sadece Değişilşiklik günlüğü ve link eklemişsiniz, diğer Rom konularını kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Ben şimdi yazdığınızı gördüm ve Ego mu tatmin etmeye çok ihtiyacım vardı, şu an yazarak ego mu tatmin etmiş bulunmaktayım... Allah sizden razı olsun hocam.. Konuyu çöpe taşıyan Sayın Yöneticimiz neyin ne olduğunu gayet iyi bilmekle birlikte, Konuyu forum kurallarına uygun açın demiş, bu mu sizi rahatsız etti acaba

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Bu bölümdeki adminler sanırım egolarını tadmin etmek istiyor. Bilgi amaçlı paylaştığımız şeyleri çöpe taşıyor. Bu saatten sonra bilgi vermiyecegim sadece gördüğümü kullanırim. Ne olduğunu bilmeden çöpe taşıyan admin kim ise bence biraz daha dikkatli okusun. Deneme amaçlı paylaştım. Stabil birşey paylasmadim. Yazıdada yazdım neyse son mesajım bol forumlar

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Okumadan çöpe atmak yanlış ben orada meraklı olanlar denesin dedim. İlk android 12 çünkü. Beta olduğu için hatalar olabilir kendim deneme fırsatım olmadığı için meraklı arkadaşlar için paylaştım . Meraklı olanlarda nasıl kurulacağını iyi bilir. Boşa çöplüğe çevirmeye gerek yok. Bilgi kirliliğine de gerek yok.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Okumadan çöpe atmak yanlış ben orada meraklı olanlar denesin dedim. İlk android 12 çünkü. Beta olduğu için hatalar olabilir kendim deneme fırsatım olmadığı için meraklı arkadaşlar için paylaştım . Meraklı olanlarda nasıl kurulacağını iyi bilir. Boşa çöplüğe çevirmeye gerek yok. Bilgi kirliliğine de gerek yok.
Bu işler o kadar basit değil deneme fırsatım olmadı demişsiniz denemediğiniz birşeyi paylaşmanızı pek tavsiye etmem daha geçen gün note 6 pro için port rom paylaşıldı ne oldu dersiniz 10 15 kişinin cihazı brick oldu port rom hatalı olduğu gibi brick ederken bootloader kitliyor.

Konunuzda kurulum talimatları yok vendor gerekiyo mu gerekmiyo mu belli değil sadece indirme linki ve changelog var bu denemediğiniz android 12 port romu riskli diyelimki forumda birileri yükledi cihaz brick oldu buda forumun kalitesini itibarını zedeler paylaştığınız şeyleri mümkün olduğunda test etmenizi ve kurulum talimatlarını paylaşmanızı öneririm emin olun bu forumda herkes herşeyi bilmiyor.

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Kardeşim k.b ama haksızsın, çünkü bir paylaşım yapmadan o paylaşacağın romu önce kendin denemelisin, ve paylaşımı yapmadan önce düşünmelisin iyice yanlışı eksiği var mı diye.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
Konunuzu Ben Kapattım Youtube dan Bir Kısa Video İle Konu Açmışsınız. Başlık Hatalı Redmi Note 9 Diye Açmışsınız ikinci Hata Kurulum Adımları vb Şeyler Eklememişsiniz. Dolaysıyla bende Diğer Rom Konularından Örnek Alarak Yeniden Konuyu Açın Dedim. Burda Hiç Bir Egolu Tavrım Olmadı.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Bence siz öncelikle forum kurallarını okumadan, anlamadan konu açmayın. Ayrıca her yerin bir kuralı, kanunu olur öyle kafaya estiği gibi davranılmaz.

Siz baştan savma, çöp bir konu açmışsınız adminlerden çöpü, çöpe atmışlar. Öyle dosya paylaşıp gitmekle bir iş yapmış olmuyorsunuz, tek başına dosyayla iş çözülse zaten burada paylaşmanıza gerek yok. Google'a girdiğinizde tüm dosyaları bulursunuz.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Bence adam haklı. Hatta sırf tatmın olmak konuyu kitlememısler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt