Soru Bunlardan Hangisi ?

newmember10

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
newmember
Cihazım
huawei
Konular
1
Merhabalar arkadaşlar. Şu an huawei mate 10 lite kullanıyorum. Yeni bir telefona geçmek istiyorum. Fakat hangisi daha iyi sizlerden fikir almak istedim. Redmi note 8, redmi note 7 ve mi a3 arasında kaldım. Note 7'de ghost screen olduğu söyleniyor, note 8'de sensör problemi ve aosp dialer ve mesajlaşma, mi a3'ün de ekranı 720p. Sizce hangisini almalıyım. Beni 3 sene idare etmeli. Oyun ve sosyal medya yok. Youtube, ofis vs kullanacağım kronik sorunu olmayan hangisini önerirsiniz? Ayrıca Redmi 8 kullananlardan da yorum beklerim.

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Redmi note 7

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Redmi Note 7 direk elemeniz lazım hocam.50₺ fazla para verip daha yeni versiyon olan Note 8 yada A3 almanız daha mantıklı olur.Bence MI A3 tercih edilebilir.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Note 8 en mantıklısı. Aosp arama ve mesajdan dolayı içinize kuşku düşmüş ama mi a3 ün tamamı aosp. Sıkılırsınız.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Mi A3 öneririm. Amoled ekranı ve yüksek batarya kapatisine sahip ayrıca. Mi 9/SE'nin sensörü var kamera olarakta diğerlerinden çok daha iyi. Custom rom'lar ile kişiselleştirebilirsiniz. Yes~~

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Redmi Note 7 direk elemeniz lazım hocam.50₺ fazla para verip daha yeni versiyon olan Note 8 yada A3 almanız daha mantıklı olur.Bence MI A3 tercih edilebilir.

Note 7 nin tasarımı Note 8 den daha güzel bana göre bu tamamen tercih meselesi kaldı ki donanımları Note 8 ile aynı sadece makro çekim yok 7 de. Özellikle 7 aldım ben gidip 8 varken.

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Note 8 ile note 7 işlem olarak farksız. Arkadaşımda var Marko çekimi falan pek iyi değil
Bunların içinden ben olsam A3 alırdım. Kamera sensörü olsun amoled ekranı olsun. Rom atarak saf Android'den MIUI a da geçiş yaparsınız.

newmember10

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
newmember
Cihazım
huawei
Konular
1
arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. note 7 için belirli bir süre kullandıktan sonra hayalet ekran sorunu oluşuyor diyorlar. hiç bunu yaşayanınız oldu mu? Şu an 128gb'lık versiyonu hb'de 1600 tl'ye düşmüş durumda. note 8 64gb mı note7 128gb olanı mı almalıyım?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Note 7 nin tasarımı Note 8 den daha güzel bana göre bu tamamen tercih meselesi kaldı ki donanımları Note 8 ile aynı sadece makro çekim yok 7 de. Özellikle 7 aldım ben gidip 8 varken.

hocam sizde hayalet ekran sorunu mevcut mu?

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. note 7 için belirli bir süre kullandıktan sonra hayalet ekran sorunu oluşuyor diyorlar. hiç bunu yaşayanınız oldu mu? Şu an 128gb'lık versiyonu hb'de 1600 tl'ye düşmüş durumda. note 8 64gb mı note7 128gb olanı mı almalıyım?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam sizde hayalet ekran sorunu mevcut mu?

2 aydır kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim şimdilik Note 7 128GB var bende

Üst Alt