Soru Bumudur ?

redmipro

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sarp
Cihazım
Redmi Pro
Konular
13
Gittik 1100 lira para verdik Redmi Pro aldık ve 1 Android güncellemesi bile gelmeyecekmi 6.0 dan ileriye gitmeyecekmi BUMUDUR ?

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
Ne miui9 muş be arkadaş
Ağustos ortalarında göreceğiz bakalım birçok forumda klasik miui arayüz sevenler hayal kırıklığı yaşayacak yazıyor
Aynen Mi6 ekran kasa orantısı gibi

Oyla:

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
Ne miui9 muş be arkadaş
Ağustos ortalarında göreceğiz bakalım birçok forumda klasik miui arayüz sevenler hayal kırıklığı yaşayacak yazıyor
Aynen Mi6 ekran kasa orantısı gibi

Oyla:

redmipro

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sarp
Cihazım
Redmi Pro
Konular
13
MİUİ 9 Gelecekmi redmi proya bi de o derdimiz var

Oyla:

aceleciburak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rasim Bueak
Cihazım
Redmi Pro
Konular
1
öncelik yeni MIUI sürümünü kenara koyun Android 7.x sürümünüde kenara koyalım bu cihaz için öncelikle Mediatek'ten sağlam kararlı bir kaynak kod dizisi gelmeli bu gelişme olduktan sonra diğer konular konuşulur.

Ağustos -Eylül 2016 tarihinden kalma bir yazılım (Android 7.0) MIUI 8 yada 9 ile de gelmiş olsa beni mutlu etmez ki Xiaomi bir çok cihazına Android 7.0 tabanlı MIUI 9.0 sürümü vereceğini söyledi i bu cihazlar arasında mi5/mi5s/mi Note 2 gibi kallavi cihazlar varken Mediatek gibi Sabıkalı bir SoC çözümü içeren Cihaz için bize oturup beklemek düşer yada Adam akıllı Kaynak kod ile Lineage OS derlemesini beklemek düşer .

Galaxy Nexus cihazımı bu yüzden özler oldum Stok ROM u mumla arıyorum ki hala ikinci cihaz olarak elimde ve cihazda 6.0.1 (dikkat edin 6.0 değil 6.0.1 ve işlemci tarafı artık üretilmeyen yeni sürüm çıkarmayan TI OMAP paltformu) sürümü var ve çok daha stabil yavaş olmasına rağmen.

kısacası geç gelsin ama Android 7.1.x sürümü ile gelsin birde Cell Standby gibi sorunlara çare bulsunlar benim derdim bu

Oyla:

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
öncelik yeni MIUI sürümünü kenara koyun Android 7.x sürümünüde kenara koyalım bu cihaz için öncelikle Mediatek'ten sağlam kararlı bir kaynak kod dizisi gelmeli bu gelişme olduktan sonra diğer konular konuşulur.

Ağustos -Eylül 2016 tarihinden kalma bir yazılım (Android 7.0) MIUI 8 yada 9 ile de gelmiş olsa beni mutlu etmez ki Xiaomi bir çok cihazına Android 7.0 tabanlı MIUI 9.0 sürümü vereceğini söyledi i bu cihazlar arasında mi5/mi5s/mi Note 2 gibi kallavi cihazlar varken Mediatek gibi Sabıkalı bir SoC çözümü içeren Cihaz için bize oturup beklemek düşer yada Adam akıllı Kaynak kod ile Lineage OS derlemesini beklemek düşer .

Galaxy Nexus cihazımı bu yüzden özler oldum Stok ROM u mumla arıyorum ki hala ikinci cihaz olarak elimde ve cihazda 6.0.1 (dikkat edin 6.0 değil 6.0.1 ve işlemci tarafı artık üretilmeyen yeni sürüm çıkarmayan TI OMAP paltformu) sürümü var ve çok daha stabil yavaş olmasına rağmen.

kısacası geç gelsin ama Android 7.1.x sürümü ile gelsin birde Cell Standby gibi sorunlara çare bulsunlar benim derdim bu
Evet şu batarya olayına bir çare bulsalar güzel olacak

Oyla:

drgood

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi5
Konular
5
Hocam xiaomi nin destek vermemesi hata olabilir siz de yanlış bi telefon seçmiş olabilirsiniz ama şöyle bi gerçek var ki piyasada alacağınız hiçbir 1100liralık telefona da güncelleme gelmez(general mobile hariç) zaten.yine de iyi bi seçenek bence.xiaomi genel hatlarıyla kaliteli telefonlar yapıyor eleştirirken verdiğimiz parayı göz önüne alalım.

Oyla:

keno1907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1
Cihazım
Redmi plus
Konular
0
Merhabalar redmi pro kullaniyorum yaklasik 1 ay oldu telefon elimde degilkeb whatsuptan ileti gelince ekrani acinca sayfama dusmeye basliyor geri plandada programin calismasi ileti alabilmem icin ne yapmam gerwkir bilgi verirseniz sevinirim

Oyla:

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Merhabalar redmi pro kullaniyorum yaklasik 1 ay oldu telefon elimde degilkeb whatsuptan ileti gelince ekrani acinca sayfama dusmeye basliyor geri plandada programin calismasi ileti alabilmem icin ne yapmam gerwkir bilgi verirseniz sevinirim

Eu Roma geçin sorununuz geçecek çakma rom kullaniyorsunuz

Oyla:

keno1907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1
Cihazım
Redmi plus
Konular
0
Eu Roma geçin sorununuz geçecek çakma rom kullaniyorsunuz

Hic anlamam o isleeden baktim forumda fakat cok karisik geldi napalim boyle kullancaz artik yada bilen birine goturcez yapicak

Oyla:

keno1907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1
Cihazım
Redmi plus
Konular
0
En guncel room globeROM_v8_omega_V8.1.2.0.MHQCNDI_cfg-tmwgoclexru.zip bumudur