Duyuru Bugüne Özel PREMIUM Üyelik Kampanyası

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yılbaşına ÖZEL, bugün satın alacağınız her bir paket X2 olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

Premium Üyelik Hakkında Daha Fazla Bilgi için PREMİUM ÜYELİK başlığını inceleyiniz.

FİYATLAR VE DETAYLAR

Ödeme ve hızlı bilgi için sorumlu yöneticisi Skorpi

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
12 pro+ 5g
Meslek
Tekniker
Konular
102
niye alalım ki premium. zaten kimse kimseye doğru düzgün yardım etmiyor

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183

Ben cevapsız çok fazla bir konu göremedim. Belki sizin gibi gereksiz yorum yapmak yerine foruma destek olmak isteyenler olur. "boot ve vbmeta img" dosyaları foruma yüklensin diye talep ederken sorun yok değil mi?

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
12 pro+ 5g
Meslek
Tekniker
Konular
102
Ben cevapsız çok fazla bir konu göremedim. Belki sizin gibi gereksiz yorum yapmak yerine foruma destek olmak isteyenler olur. "boot ve vbmeta img" dosyaları foruma yüklensin diye talep ederken sorun yok değil mi?
adamlar yardım yardım diye sürekli konu açıyor. telefonum brick oldu diyor. varsa yoksa ücretli destek sağlıyorsunuz. çoğu şey basit bir şeyle düzelecekken herşeyde bir menfaat derdindesiniz. forumda yeterince destek veren yöneticiler maalesef yok. açtığım son konuyu bulmak maharetmiş gibi buradan nasıl yüklenirim diye konuda boot ve vbmeta talep etmişim de sanki hemen yerine getirmişsiniz gibi bir de başıma kakıyorsunuz. unutmayın ki bu forumu oluşturan site sahibi değil üyeleridir.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
adamlar yardım yardım diye sürekli konu açıyor. telefonum brick oldu diyor. varsa yoksa ücretli destek sağlıyorsunuz. çoğu şey basit bir şeyle düzelecekken herşeyde bir menfaat derdindesiniz. forumda yeterince destek veren yöneticiler maalesef yok. açtığım son konuyu bulmak maharetmiş gibi buradan nasıl yüklenirim diye konuda boot ve vbmeta talep etmişim de sanki hemen yerine getirmişsiniz gibi bir de başıma kakıyorsunuz. unutmayın ki bu forumu oluşturan site sahibi değil üyeleridir.
Burası bir forum, yöneticilerin görevi yardım etmek değil düzeni sağlamak. Forumda insanlar birbirine yardım eder, yöneticilerin normal kullanıcılardan daha fazla yardım etme gibi bir sorumluluğu yok. Forum düzenini sağlamakla mükellefiz.

Forumda yardım konularına sadece yöneticilerin cevap vermesi gibi bir durum zaten yok. Ayrıca bir forumun zenginlesmesini saglayan sadece yöneticiler değil bir o kadar da kullanıcılardır. Örneğin sizin istediğiniz vbmeta arşivi, neden siz yapmadınız? Neden başkalarından beklediniz? Başkalarından bekleyerek ne faydası dokundu insanlara bu fikrinizin?

Rom konuları var, mod konuları var, eğer bir konu cevapsız birakiliyorsa sebebi çok basit olabilir, çözümünü bilmiyordur insanlar.

Ücretli onarımlar gelecek olursak, yetkili hesap isteyen işlemlerde ücretli onarım yapılması gerekiyor. Telefon açılmıyorsa, Fastboot girmiyorsa vs. tepki vermiyorsa yetkili hesap ile EDL modda yazılım atılması gerekir. Yetkili hesabı ise sokaktan toplamiyor kimse, onun da belli bir ücreti var ücretsiz yardım nasıl sağlansın?

Kimse kimseye doğru düzgün yardım etmiyor diyip insanların hakkına giremezsiniz, birebir yazılım atma ile ilgili teknik destek sağladığım üyeler var forumda, gecenin 1'inden 4'üne kadar telefonunu kurtarmaya çalışıp sonunda başarıp tek kuruş istemediğim kullanıcılar var.

Siz elinizi taşın altına koymadan başkalarından aynısını isteyemezsiniz.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Burada yardım alamadıysan suçu kendinde aramalısın. Ya imkansız bir şey istemişsindir ya da üslubun yanlıştır. Yoksa illa ki yardım eden birisi çıkar.
Kimi zaman uzaktan bağlanıp sorunu çözenler bile varken böyle bir yorum yapman hoş değil.

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
11 yıldır iPhone kullanırım çocuklarımın gazıyla yurtdışı bir cihazla android ve MIUI ile tanıştım yapamadığım çözemediğim herşeyi internete yazdım ve gördüm ki muazzam bir bilgi kirliliği var android Apple gibi değil uçsuz bucaksız bir özgürlük hersey yapılabiliyor böyle bir durumda kontrollü bilgilerin çoğunlukta olduğu bir oluşum kolay emeklerle olmuyor çoğu işimi çocuğum halledecek belkide ben sadece muhabbet etmek zaman gecirmek için kullanacağım forumu ama olsun daha güzel işler yapilmasina destek olmak istedim. Birlikte sevgi ve saygıyla çok daha güzel yerlere geleceğimize eminim.

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
arkadaşın haklı olduğu taraflar var, ücretsiz yardım edecek diye bir şartta yok orası ayrı bir konu, telefonla ilgili bir sorununuz varsa çok video var onları iyice izlemek gerekiyor

Üst Alt