Yardım Bugjaeger Rot/twrp/magisk

ŞahinErdoğan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şahin
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıuı 12
Telefon Modeli
Mi9T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar Bugjaeger diye bi uygulama çıkmış pc ye gerek duymadan bir telefondan diğerine kolayca twrp,rot,magisk gibi işlemler yapılabiliyormuş bunu test eden varmı?

enderman05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
H.ibrahim
Cihazım
Redmi not 8pro
Konular
0
ben yaptim gayet guzel calisiyor hem twrp yukledim hem stock hem costum rom yukledim gayet guzel calisiyor sistem soyle isliyor en sondaki yildirim isareti ne geliyorsun alttaki yesil dugmeye basip kilavyeye fastboot devices yaziyorsunsistem teli goruyor numaralar cikiyorsa gormustur okay diyecek tamamdir sonra fastboot bosluk flash bosluk recovery bosluk sonra ustteki toka isaretine basip twrp yi nereye atmissaniz uzerine gelip tikliyorsun sonra okey isaretine basiyorsun okay dedimi tamamdir sonra tekrar fastboot flash boot diyoruz tekrar toka isaretine gelip basiyoruz tekrar ayni twrpye dokunup okey diyoruz telefon kapanip twrpde acikacak bukadar
Abi dedigini yaptım ama açılış ekranında kalıyor

Oyla:

veysel onay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
veysel
Cihazım
red note 10 pro
Konular
0
Abi dedigini yaptım ama açılış ekranında kalıyor
fisini cek telefonu guc +ses tuslarina basarak mi logosu gelene kadar bekle mi yazi cikinca guc tusunu birak sese basmaya devam et twrp ekrani gelecek gelince birak hayirli olsun

Oyla:

Savasmert

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert savas
Cihazım
Xioami a2 litre
Konular
0
Merhabalar bende aynı şeyi denedim ama sorun verdi kabloları oynatmadim hersey sabit bootloader kildini açabildim sadece twrp yuklemeye çalıştığımda hata veriyor anlamadım

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220905-214748_Bugjaeger.jpg
    Screenshot_20220905-214748_Bugjaeger.jpg
    231,8 KB · Görüntüleme: 14
Oyla:

danone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat
Cihazım
Resmi 9t
Konular
0
Merhabalar bende aynı şeyi denedim ama sorun verdi kabloları oynatmadim hersey sabit bootloader kildini açabildim sadece twrp yuklemeye çalıştığımda hata veriyor anlamadım
Twrp dosyasının adını twrp.img yap tekrar dene aynı işlemleri

Oyla:
Üst Alt