Yardım Bugjaeger Rot/twrp/magisk

ŞahinErdoğan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şahin
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıuı 12
Telefon Modeli
Mi9T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar Bugjaeger diye bi uygulama çıkmış pc ye gerek duymadan bir telefondan diğerine kolayca twrp,rot,magisk gibi işlemler yapılabiliyormuş bunu test eden varmı?

craft3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
ben yaptım uygulama ve yöntem gayet güzel çalışıyor. Asus zenfone 3 cihaz ile redmi note 8 i bağlayıp twrp yükledim öne note 8 twrp yükledim sonra asusu

Oyla:

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
ben yaptım uygulama ve yöntem gayet güzel çalışıyor. Asus zenfone 3 cihaz ile redmi note 8 i bağlayıp twrp yükledim öne note 8 twrp yükledim sonra asusu
Dostum sana zahmet nasıl oldu anlatır mısın .

Mi9t cihazım var fakat TWRP yüklü idi Magisk Manager de var ama şimdi TWRP ye değil de stock rom recowery e geçiyor TWRP açılmıyor başka bir cihaz telefon ile yükleyebilir miyim yani ( PC olmadan ) - rom yüklemek için kullanacam

Oyla:

craft3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
Dostum sana zahmet nasıl oldu anlatır mısın .

Mi9t cihazım var fakat TWRP yüklü idi Magisk Manager de var ama şimdi TWRP ye değil de stock rom recowery e geçiyor TWRP açılmıyor başka bir cihaz telefon ile yükleyebilir miyim yani ( PC olmadan ) - rom yüklemek için kullanacam
buradan buldum yöntem pc deki mantıkla aynı daha önceden hafıza kartına yada otg belleğe gerekli dosyalarını hazırla
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
link verdim ama adminler birşey dermi bilmiyorum istediğini yapabilirsin

Oyla:

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
buradan buldum yöntem pc deki mantıkla aynı daha önceden hafıza kartına yada otg belleğe gerekli dosyalarını hazırla
Dostum tam aradığım adminlerin bişey diyeceğini sanmıyorum benim için harika oldu . teşekkürler

Tek sorun OTG kablosunu arıyorum akşamdan beri bulamadım

Oyla:

craft3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
Dostum tam aradığım adminlerin bişey diyeceğini sanmıyorum benim için harika oldu . teşekkürler

Tek sorun OTG kablosunu arıyorum akşamdan beri bulamadım
İhtiyacın olan tek şey bu otg dönüştürücü

Ekli dosyalar

• IMG_20210212_095417.jpg
    IMG_20210212_095417.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 13
Oyla:

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Oyla:

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Hocam bugün yapmayı denedim video da ki anlatan kişi maalesef ki yapamıyormuş . Yapıyor biliyorum gibi gösteriyor . Yani çok biliyorum filan diye değil daha dün öğrendiğim bişey ama yabancı sitelerden inceleyip bugün baktım ufak tefek hatalar haricî oldu ama sıkıntı çıktı yapamadım

Oyla:

craft3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
Hocam bugün yapmayı denedim video da ki anlatan kişi maalesef ki yapamıyormuş . Yapıyor biliyorum gibi gösteriyor . Yani çok biliyorum filan diye değil daha dün öğrendiğim bişey ama yabancı sitelerden inceleyip bugün baktım ufak tefek hatalar haricî oldu ama sıkıntı çıktı yapamadım
sen yapamıyorsun gayet basit twrp yüklenecek telefondan diğer cihaz için bu bilgisyar için herzaman izin ver seçeneğini tık atman gerekiyor. birde normal typc girişi twrp yüklenecek telefona takılacak typc dönüştürücü ucu twrp yani programın bugjager in olduğu telefona takılacak. burda önemli olan husus kesinlikle kabloların milim oynamaması bağlantının kesinlikle kopmaması senin için bugün video çekmek istedim typc dönüştürücüm devamlı arıza çıkardığı ve bağlantımın bozulmasından dolayı videoya tamlayamadım.

Oyla:

veysel onay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
veysel
Cihazım
red note 10 pro
Konular
0
ben yaptim gayet guzel calisiyor hem twrp yukledim hem stock hem costum rom yukledim gayet guzel calisiyor sistem soyle isliyor en sondaki yildirim isareti ne geliyorsun alttaki yesil dugmeye basip kilavyeye fastboot devices yaziyorsunsistem teli goruyor numaralar cikiyorsa gormustur okay diyecek tamamdir sonra fastboot bosluk flash bosluk recovery bosluk sonra ustteki toka isaretine basip twrp yi nereye atmissaniz uzerine gelip tikliyorsun sonra okey isaretine basiyorsun okay dedimi tamamdir sonra tekrar fastboot flash boot diyoruz tekrar toka isaretine gelip basiyoruz tekrar ayni twrpye dokunup okey diyoruz telefon kapanip twrpde acikacak bukadar

Oyla:
Üst Alt