Yardım Bu telefonu almayın..

kaanayaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mi9T
Konular
2
tek memnun olmadığım yanı uzun süredir bir alternatif rom olmaması (modifiyeliler dışında). Ses seviye adımlarının 15 olmasını değiştirememek (volume aralıkları 30 ile belirlense mesela). Yani özelleştirmeler artsa telefon taş gibi olacak.

dgsdmrbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
doğuş
Cihazım
iphone 6
Konular
4
tek memnun olmadığım yanı uzun süredir bir alternatif rom olmaması (modifiyeliler dışında). Ses seviye adımlarının 15 olmasını değiştirememek (volume aralıkları 30 ile belirlense mesela). Yani özelleştirmeler artsa telefon taş gibi olacak.
Batarya performansından memnun musunuz gerçekten ? Ben daha 7 saat ekran süresi göremedim ne yaparsam yapayım. Note 8 pro da ilk aldığım dönemde 12 13 saatleri zorlamışlığım var 😂.

kaanayaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Batarya performansından memnun musunuz gerçekten ? Ben daha 7 saat ekran süresi göremedim ne yaparsam yapayım. Note 8 pro da ilk aldığım dönemde 12 13 saatleri zorlamışlığım var 😂.
yani batarya için de mükemmel diyemem tabi. güç tasarrufunda kullanıyorum, oyun vs. oynayan biri değilim. günü çıkartıyor o da bana yetiyor. bu yüzden biraz daha özgür rom'lar ile daha iyi yere gelebileceğini düşünüyorum.

dgsdmrbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
doğuş
Cihazım
iphone 6
Konular
4
yani batarya için de mükemmel diyemem tabi. güç tasarrufunda kullanıyorum, oyun vs. oynayan biri değilim. günü çıkartıyor o da bana yetiyor.
Güç tasarrufunun farkını bile göremedim ben hiçbir etkisi yok gibi defalarca denedim aynı sonuçları alıyorum.
Muhtemelen yazılımsal bir şeyler var modlu sürümde 10 saat üstüne çıktım çünkü.

Üst Alt