Soru Bu telefon alinirmi

Klslannxc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Uyumak
Konular
11
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MİUİ 14 EU
Telefon Modeli
Note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar telefonumu degistirmeyi dusunuyordum ilan arastirdim bi tane telefon buldum poco f2 pro cihaz acilip kapaniyor diyor yani bootloop a dusmus bunu cozebiliyoruz sikinti yok ama baska bir sorun cikarmi ya adam kamerasi bozuktur mesela onu biliyordur ondan bilerek bootloop a dusurmustur sizce ne kadar guvenmeliyim ilan fotoğrafında poco logosu acilis ekrani miui logosu ve recovery mode var kendi telefonumlq takas olurmu dedim bekliyorum sizce almalimiyim

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Arkadaşlar telefonumu degistirmeyi dusunuyordum ilan arastirdim bi tane telefon buldum poco f2 pro cihaz acilip kapaniyor diyor yani bootloop a dusmus bunu cozebiliyoruz sikinti yok ama baska bir sorun cikarmi ya adam kamerasi bozuktur mesela onu biliyordur ondan bilerek bootloop a dusurmustur sizce ne kadar guvenmeliyim ilan fotoğrafında poco logosu acilis ekrani miui logosu ve recovery mode var kendi telefonumlq takas olurmu dedim bekliyorum sizce almalimiyim
Hocam donanımsal sorundan bootlopta olabilir mümkünse bilgisayar ile gidip yazılım atmayı denemek lazım çünkü satan keriz değilse şllaki telefonuyla götürmüştür yapılamamış ve kurcalanmış cıhaz olabilir illa alacaksanız çok dikkat etmenizi öneririm özellikle dediğim gibi almadan önce yazılım denerseniz sizin için iyi olacaktır diğer türlü çok riskli

Oyla:

Klslannxc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Uyumak
Konular
11
Hocam donanımsal sorundan bootlopta olabilir mümkünse bilgisayar ile gidip yazılım atmayı denemek lazım çünkü satan keriz değilse şllaki telefonuyla götürmüştür yapılamamış ve kurcalanmış cıhaz olabilir illa alacaksanız çok dikkat etmenizi öneririm özellikle dediğim gibi almadan önce yazılım denerseniz sizin için iyi olacaktır diğer türlü çok riskli
adama sordum telefoncu 600 tl ıstemıs oda yaptırmamıs rom atmayı denedınızmı dedım telefoncu denemıstır elbet dedı tabı telefoncu parayı almadan rom atmaz ondan bence sorun yok gıbı duısunuyorum adam takası dusunıcem dedı kabul ederse bı bulusalım adamla hard reset yapıp denıcem cunku rom atarsam ve olmazsa adam da dıcekkı sen bozdun telefonumu para mı ver

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Bence bulaşmayın. Yada sahibinden üzerinden get açarak satsın size.

Oyla:

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
adama sordum telefoncu 600 tl ıstemıs oda yaptırmamıs rom atmayı denedınızmı dedım telefoncu denemıstır elbet dedı tabı telefoncu parayı almadan rom atmaz ondan bence sorun yok gıbı duısunuyorum adam takası dusunıcem dedı kabul ederse bı bulusalım adamla hard reset yapıp denıcem cunku rom atarsam ve olmazsa adam da dıcekkı sen bozdun telefonumu para mı ver
hocam telefonda çok anlamıyorsaniz riskli telefoncu 600 tl istediyse bi hard resetle duzelmez hard brick filandir yetkili hesap lazımdır oyle 600tl demiştir ama bootloader açıksa sorun daha büyüktür yazilim atilamiyor olabilir (donanim sorunu yüzünden)
normal hi yazilim atilacak olsa 200e yaparlar

Oyla:

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
9
esas mesele satıcının istediği fiyat elden ikinci el 3800 civarı bulunabiliyor ben böyle riske 1000 tl üstü girişmem bence sende riske girme.
yani durumu bilinmeyen bir telefona iphone bile olsa 1000 tl üstü verilmemeli birde bu tarz satılan telefonlarda büyük ihtimal kamera sorunlu oluyor.

Oyla:

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
esas mesele satıcının istediği fiyat elden ikinci el 3800 civarı bulunabiliyor ben böyle riske 1000 tl üstü girişmem bence sende riske girme.
yani durumu bilinmeyen bir telefona iphone bile olsa 1000 tl üstü verilmemeli
iphoneye verilir hocam orası ayrı konu 😅
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

parçalarla hayli hayli çıkar paran

Oyla:

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
9
iphoneye verilir hocam orası ayrı konu 😅
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

parçalarla hayli hayli çıkar paran
ama telefon açılmıyor ve imei sorgu yapamıyorsun sıkıntılı bir telefon çıkarsa sen yaptırdığında yada sattın adam da yapıp sattı ya sonra ?

Oyla:

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
ama telefon açılmıyor ve imei sorgu yapamıyorsun sıkıntılı bir telefon çıkarsa sen yaptırdığında yada sattın adam da yapıp sattı ya sonra ?
hocam atiyroum lphone 11 ucuz yollu geldi
hadi diyelim anakart bozuk alirum anakart takar geçerim tabi fiyati uygun ise bu teferruat a girerim ekran ve kasa saglam olsun yeter her türlü parasını çıkartır

Oyla:
Üst Alt