Soru Bu model dogru seçim mi !

Ewreaslan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ewre
Cihazım
Samsung
Konular
1
Arkadaşlar çok fazla takip edemiyorum ve yardımınıza ihtiyacım var. Yeni bir telefon almam gerekiyor ve bu modeli tavsiye etti bir arkadaş cift telefon tasimaktan bıktım. Çift hatlı modellerin her iki hattı aynı anda çalışanı ve cift watsapp kurabilecegim modeli hangisidir. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler..

Devadam10

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Redmi Note 4X
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Konular
20
Xiaomi'nin tüm cihazlarında çift hat ve Çift WhatsApp var

Oyla:

Gokselami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
Mi 6x
Konular
10
Oyla:

hoperose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
redmi note6 pro
Konular
3
Buna da kurabilirsin yada Redmi Note 6 Pro'ya da kurabilirsin. Ben Note 6 Pro da çift whatsapp kullandım hatta oyunlarda bile çift hesap kullanıyorum.

Oyla:

Ewreaslan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ewre
Cihazım
Samsung
Konular
1
Cift telefon eziyet yıllardır bir çözüm bulamadım. Bu modeli bir arkadas tavsiye etti ama elinde başka model vardı diye burdan yardım istedim. Herkese teşekkürler

Oyla:

ahmet_tgc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
Cift telefon eziyet yıllardır bir çözüm bulamadım. Bu modeli bir arkadas tavsiye etti ama elinde başka model vardı diye burdan yardım istedim. Herkese teşekkürler
dostum ben yaklasik 3 yildir xiaomi kullaniyorum. senin gibi cift hattan dolayi ve fp urunleri oldugu icin. daha once redmi note 4 kullaniyordum ve cift hattimi ve cift hat ozelliklerini stabil ve sorunsuz sekilde kullanmistim su anda 1 haftadir note 7 kullaniyorum bunda da cift hatta hicbir sorun yok. ama benim omceki note 4 umde yazilimsal sorunlar yasamistim, mikrofon sesinin dusuklugu en onemlilerindendi. simdi note 7 de de bildirim sorunu yasiyrdm. xiaomilerde yazilimsal sorunlar cikabiliyor. seni sinir edebilecek.her marka da bu ihtimal var diyecekler belki ama inan xiaomilerse bu ihtimal.daha fazla. ithalat garantili gubenilir yerlere cift hatli samsunglara bakabilirsin. ben bundan sonra xiaomiye bulasmam ))

Oyla:

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
dostum ben yaklasik 3 yildir xiaomi kullaniyorum. senin gibi cift hattan dolayi ve fp urunleri oldugu icin. daha once redmi note 4 kullaniyordum ve cift hattimi ve cift hat ozelliklerini stabil ve sorunsuz sekilde kullanmistim su anda 1 haftadir note 7 kullaniyorum bunda da cift hatta hicbir sorun yok. ama benim omceki note 4 umde yazilimsal sorunlar yasamistim, mikrofon sesinin dusuklugu en onemlilerindendi. simdi note 7 de de bildirim sorunu yasiyrdm. xiaomilerde yazilimsal sorunlar cikabiliyor. seni sinir edebilecek.her marka da bu ihtimal var diyecekler belki ama inan xiaomilerse bu ihtimal.daha fazla. ithalat garantili gubenilir yerlere cift hatli samsunglara bakabilirsin. ben bundan sonra xiaomiye bulasmam ))
Aynen xiaominin cogu telefonunda yazilimsal sorunlar var ufak gibi gorunuyor ama ilerde duzenleme gelmezse cok musteri kaybedebilir

Oyla:

hsnksy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi8 se
Meslek
Öğretmen
Konular
13
hatta çift hattı bırak çift telefon gibi bile kullanabiliyorsun... ikinci alan diye bir şey var süperrrr ötesi bir şey...

Oyla:
Üst Alt