Yardım Bu hesabi kullanmak icin resmi whatsapp uygulamanın olması gerekiyor hatası

hubbifillah07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
mi note 10
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.5
Telefon Modeli
Xiaomi Mi Note 10
Bootloader Kilidi
Açık
2 aydır bu sorunu çözemedim. Denemediğim yöntem, okumadığım yorum kalmadı. Format attım, rom yükledim, rootladım. Whatsappı klonladım. 1-2 hafta hiç dokunmadan açılmasını bekledim. Whatsabıma sadece şu yöntemle girebiliyorum: Hattımı başka telefona takıp cihaz ekliyorum sonra da kendi telefonuma qr ile bağlanıyorum. bunu da 15 günde bir tekrar etmem gerekiyor. Garip olan şu ki benim telefonumda başkasının hesabına girebiliyorum, başkasının telefonunda kendi hesabıma giriş yapabiliyorum fakat ne hikmetse kendi telefonumda kendi hesabıma giriş yapılmıyor. bu sorunla karşılaşıp çözebilen var mı?

thenameless

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman
Cihazım
Redmi Note 12
Konular
3
WhatsApp tarafından numaranız yasaklanmış olabilir. Elbette bunu destek ekibine aktarıp çözüm beklemek bir alternatif. Ama forumda birkaç tane daha konu vardı eğer merak ediyorsanız.

Oyla:

ibrother

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
25
Bazı yollar

*Varsa magiskten WhatsApp rootu görmesin olarak ayarlayın.
*WhatsApp verileri temizle yapın, telefonda kurulu olan mi hesabı ve tüm Google hesaplarını kaldırıp deneyin. (Google hesabı ban yemiş olabilir). başka numaradan giriliyorsa muhtemel hesaba bağlı Google numara uyuşmadığı içindir.

*bunlar olmazsa yeni Google hesabı kurun farklı numara ile onu deneyin.

Oyla:

hubbifillah07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
mi note 10
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
WhatsApp tarafından numaranız yasaklanmış olabilir. Elbette bunu destek ekibine aktarıp çözüm beklemek bir alternatif. Ama forumda birkaç tane daha konu vardı eğer merak ediyorsanız.
whatsapp numaramı yasaklasa başka telefonda giremem. diğer telefonlardan giriş yapılıyor. desteğe mesaj attığımda robot cevap veriyor whatsappı orjinal kullanın diye. konuları da okudum çözüme kavuşamadım.

Oyla:

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Çok acayip bir sorun bu.. Cihaz yada numara ile ilgili olduğunu sanmıyorum ben.. Çünkü 3 Xioami cihaz ve Windows ile emülatör üstünden denedim Resmi WhatsApp kullanın hatası verdi. Başka WhatsApp hesaplarına giriş yapabiliyorum. Hiçbir sıkıntı yok. Çok eski bir lg cihazdan denedim oldu ve kullandığım cihazı 2. Cihaz olarak bağladım. Ancak bu seferde kişilere ulaşamıyorum :)
Bu duruma göre, sıkıntı yaşadığımız kısım telefon yada numara değil.. Öyle olsaydı kendi cihazımdan başka hesaba giriş yapamazdım. Yada başka cihazdan numaram ile WhatsApp kullanma imkanım olmazdı. Acaba Google hesabı olabilir mi diyorum, dün gece bir rom kurdum vanilla yani Google yok. Yine olmadı. Çok merak ediyorum sebebini. Deli etti lanet olası :)

Oyla:

hubbifillah07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
mi note 10
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok acayip bir sorun bu.. Cihaz yada numara ile ilgili olduğunu sanmıyorum ben.. Çünkü 3 Xioami cihaz ve Windows ile emülatör üstünden denedim Resmi WhatsApp kullanın hatası verdi. Başka WhatsApp hesaplarına giriş yapabiliyorum. Hiçbir sıkıntı yok. Çok eski bir lg cihazdan denedim oldu ve kullandığım cihazı 2. Cihaz olarak bağladım. Ancak bu seferde kişilere ulaşamıyorum :)
Bu duruma göre, sıkıntı yaşadığımız kısım telefon yada numara değil.. Öyle olsaydı kendi cihazımdan başka hesaba giriş yapamazdım. Yada başka cihazdan numaram ile WhatsApp kullanma imkanım olmazdı. Acaba Google hesabı olabilir mi diyorum, dün gece bir rom kurdum vanilla yani Google yok. Yine olmadı. Çok merak ediyorum sebebini. Deli etti lanet olası :)
tam olarak sorunumuz aynı hocam. ben de başka cihazdan bağlanıyorum anca fakat o şekilde de whatsapp kişilere ulaşamıyor. bağlandığım cihazın whatsapp kişileri görünüyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bazı yollar

*Varsa magiskten WhatsApp rootu görmesin olarak ayarlayın.
*WhatsApp verileri temizle yapın, telefonda kurulu olan mi hesabı ve tüm Google hesaplarını kaldırıp deneyin. (Google hesabı ban yemiş olabilir). başka numaradan giriliyorsa muhtemel hesaba bağlı Google numara uyuşmadığı içindir.

*bunlar olmazsa yeni Google hesabı kurun farklı numara ile onu deneyin.
hepsini denedim hocam maalesef sonuç yok.

Oyla:

ibrother

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
25
tam olarak sorunumuz aynı hocam. ben de başka cihazdan bağlanıyorum anca fakat o şekilde de whatsapp kişilere ulaşamıyor. bağlandığım cihazın whatsapp kişileri görünüyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hepsini denedim hocam maalesef sonuç yok.
Vpn ile girmeyi denediniz mi hiç?

Oyla:

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Bende hiç kimse gözükmüyor. Zaten kullandığım cihazı, 2. Cihaz olarak bağladım ve uygulamaya giriş yaptığım telefondan kaldırdım whatsapp uygulamasını. Bakalım güncelleme filan belkii düzeltirler, ne bileyim artık aklıma bişi gelmiyor :)

Oyla:

ZihinbaZ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nursin
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
2
Bende hiç kimse gözükmüyor. Zaten kullandığım cihazı, 2. Cihaz olarak bağladım ve uygulamaya giriş yaptığım telefondan kaldırdım whatsapp uygulamasını. Bakalım güncelleme filan belkii düzeltirler, ne bileyim artık aklıma bişi gelmiyor :)
Hocam cozum bulabildiniz mi ?

Oyla:
Üst Alt